פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מתיחת הנקמה האדירה של פפסי השאירה את העיתונאי הזה בהלם מוחלט

לפני כשנה סיפרנו לכם כאן על מתיחת "נהיגת המבחן" המטורפת של פפסי קולה. במסגרת המתיחה ההיא, גייסו בחברה את נהג מירוצי הנאסקר ג'ף גורדון שהעמיד פנים כי הוא לקוח רגיל המבקש לקחת רכב לנסיעת מבחן מסוכנות הרכבים. את נסיעת המבחן סטייל "מהיר ועצבני" הזאת, נציג המכירות של סוכנות הרכבים לעולם לא ישכח.

אלא שלמרות שהסרטון ההוא הפך מגה ויראלי וצבר יותר מארבעים מליון צפיות, רבים פקפקו באמינותו וטענו כי כל הסיפור הזה היה מבוים וכי תגובותיו הקיצוניות והמצחיקות של איש המכירות היו מזויפות גם הן.

בפפסי אמנם היו מרוצים מהמספרים והבאז שיצר הסרטון שלהם, אך לגמרי לא אהבו את הקולות שמכנים אותם רמאים כעת, שנה אחרי, הוכיחו באופן חד משמעי לעולם את האמת, ועל הדרך, השיגו את הנקמה המושלמת במי שפקפק בהם.


אחד העיתונאים שיצאו נגד הסרטון ההוא וטענו כי הוא לא אמיתי, היה עיתונאי הרכב המוכר טראביס אוקולסקי, שהוא גם חבר טוב של הנהג ג'ף גורדון. בפפסי דאגו להסוות את גורדון ושלחו אותו, כשהוא משחק נהג מונית, לאסוף את אוקולסקי מאחת מפגישותיו.

תוך כדי הנסיעה השגרתית, הופיעה לפתע ניידת משטרה מאחורי המונית וקראה לה לעצור בצד. נהג המונית הלחוץ החל להתעצבן ולסנן כי הוא אינו מוכן לחזור שוב לכלא וכי הוא לא מבין מה רוצים ממנו. כמה רגעים אחרי שעצר בצד, ולאחר שהשוטרים הורו לשניים להרים ידיים ולהוציא אותן מהחלון, לחץ גורדון על דוושת הגז, והחל להימלט מהמקום, כשהניידת בעקבותיו במרדף מלחיץ במיוחד.

התגובה של העיתונאי האומלל והמפוחד היא ללא ספק פרייסלס, וסיום הסרטון אפילו יותר. מה שבטוח, אחרי הנסיעה הזאת, ספק רב אם הוא יזלזל שוב באמינות הסרטונים של פפסי וג'ף גורדון. סרטון הנקמה של פפסי צבר קרב מעל 9 מליון צפיות בשלושה ימים וצפוי גם הוא להפוך ללהיט ויראלי.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...