פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זוג קשישים אוסטרלים רצו מרתון בכל יום במשך שנה

מוגש באדיבות הלמן אלדובי – קופות גמל

מה אתם עושים כשאתם קמים בבוקר? בעוד מרביתנו מצחצחים שיניים, מתרעניים עם מקלחת חמה, ומתכוננים לעוד יום של עבודה, זוג הקשישים הזה, ג’נט מארי בת ה-64 ובעלה אלן מרי בן ה-68, סיגלו לעצמם אורח חיים שונה לגמרי. הזוג האוסטרלי החביב הזה, שכבר תרם את חלקו לשוק העבודה וכנראה דאג לעצמו לפנסיה לא רעה, החליט להוכיח שהחיים רק מתחילים בגיל 65, ולהקדיש כל אחד מהבקרים של שנת 2013 לפעולה מאוד לא שגרתית, בטח בגיל הזה, ריצת מרתון.

בפרוייקט שנמשך בדיוק שנה, רצו השניים בכל יום עשרות קליומטרים כשהם מקיפים את יבשת אוסטרליה וגומעים במשך 365 ימים מרחק לא הגיוני של כ-15 אלף קילומטר. לצורך ההשוואה, אני לא חושב שרצתי יותר מ-10 קילומטרים במצטבר ב-5 השנים האחרונות.

הזוג האדיר הזה, שחיי במשך כל זמן המסע הזה על דיאטה טבעונית שכללה בעיקר בננות, חגג לאחרונה 43 שנות נישואין, ובהחלט אין דרך טובה יותר לחגוג מאשר לדעת שהגוף שלך, הנושק לגיל 70, בכושר טוב מאי פעם. המטרה של השניים הייתה לעודד מודעות לאורח חיים בריא ולשמחת חיים ולגייס תרומות למען עתיד טוב יותר.

אגב, החלק העוד יותר מדהים בסיפור הזה, הוא העובדה שאי שם בשנת 2001 גילתה ג’נט שהיא חולה בסרטן השד והרופאים נתנו לה חודשים ספורים לחיות. ג’נט החליטה לוותר על טיפולי כימותרפיה, הפכה להיות טבעונית, והחלה לפתח אורח חיים בריא וספורטיבי הכולל גם מדיטציות. בתוך חודשים ספורים, נעלם הסרטן לחלוטין מגופה, וכפי שאתם מבינים, 13 שנים אחרי זה, היא בריאה ובכושר טוב יותר מרוב האנשים.

הסרטון הבא, מציג את הזוג רגע לפני היציאה למסע אי שם בסוף 2012. כאמור, לאחרונה הגיע המסע אל סופו, וכל התמונות והסרטונים המתעדים אותו נמצאים כאן, בדף הפייסבוק של השניים.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...