סופ”ש ויראלי: הסרטונים שיבזבזו לכם את השבת

אל תתנהגו כמו חתולים!

כמה שחתול זאת חיה חמודה ושובבה, אי אפשר שלא להסכים שיש לה אישיות מיוחדת ומוזרה. ערוץ היוטיוב של BuzzFeedVideo העלה אתמול סרטון מצחיק שמדגים מספר דפוסי התנהגות של חתולים, שהיו גורמים לכם לנידוי חברתי במידה והייתם מאמצים אותם.


 

הסוריקטה הנרדמת

ממש כמו סטודנט משועמם בשיעור באוניברסיטה, הסוריקטה (ממשפחת הנמיות) העייפה הזאת מנסה להחזיק את עצמה ערה בכוח בזמן שהיא מבלה עם שאר חברותיה. כפי שתראו בסרטון, כנראה עבר עליה לילה קשה במיוחד. הסרטון המשעשע הזה פורסם כבר לפני עשרה חודשים אך הפך ויראלי ביומיים האחרונים עם קרוב לרבע מליון צפיות חדשות. פשוט מקסים!


 

שקנאי נטוש לומד לעוף וממריא בפעם הראשונה

לאחר שסופה חזקה פקדה את שמורת הטבע הזאת בטנזניה, מצאו חברי הצוות במקום את השקנאי הזה כשהוא לבדו, וננטש על ידי שאר חברי הלהקה. כמובן, הם אימצו אותו לחיקם וטיפלו בו ואפילו היו צריכים ללמד אותו לעוף מחדש על ידי ריצה על החוף כשידיהם פרושות לצדדים כמו כנפיים.

בסופו של דבר, השקנאי המתוק הבין איך עושים זאת לבד, ומצלמת GoPro שחוברה למקור שלו תיעדה את ההמראה הראשונה שלו. זווית הצילום מהפנטת, הנופים מרהיבים ואי אפשר שלא להתרגש מהסרטון המקסים. תענוג.


 

ילדה קטנה משחקת עם סוס תינוק

ילדה בת 4 וסיח צעיר בשם ‘ברוגי’ הופכים ברגע אחד לחברים הכי טובים כשהם נפגשים לראשונה בשדה ירקרק באיסלנד. תהנו!


כלב האסקי סיבירי מקבל עיסוי ראש

הפרצוף של כלב ההאסקי סיבירי הזה, שמקבל עיסוי ראש, זה הדבר הכי חמוד בעולם. תהנו!


אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק