פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

OMG: זו כנראה אחת ממתיחות הנקמה הכי אכזריות ומטורפות אי פעם

את צ'רק ואריק, צמד החברים המופרע הזה, כבר יצא לנו לפגוש כמה פעמים בעבר כשהם מבצעים אחד על השני מתיחות אימתניות ונוראיות כחלק מדו קרב מתמשך ביניהם שנדמה שפשוט אין לו גבולות. המתיחה הבאה, שהיא כבר העשירית בסדרת מתיחות הנקמה האלו, היא כנראה גם האכזרית והמטורפת מכולן, ופשוט אין מילים שיצליחו לתאר את רמת הטמטום והגאוניות שלה.

תקציר הפרקים הקודמים: תחילה מתח אריק את צ'רק כשהכניס לו כדורי שינה למשקה והעביר את המיטה שלו לכיכר המרכזית בעיר, שם התעורר בבוקר, בהמשך נקם בו צ'רק עם אחת המתיחות המפחידות במסגרתה גרם לו למפגש מלחיץ עם רוח רפאים. הפרק הבא בסדרה כבר הפך להארד קור אמיתי כשאריק גרם לחברו לחשוב שבת הזוג שלו התאבדה. ואולם, אם חשבתם שאי אפשר להפוך את המלחמה הזו למשוגעת יותר, אתם פשוט חייבים לראות את החלק האחרון (אולי) והמצמרר.

דמיינו לעצמכם שאתם מתעוררים באמבטיית קרח בחדר מלון מעופש עם כתמי דם על הקירות, אין לכם מושג איך הגעתם לשם ואתם מבחינים שלאזור הבטן שלכם מחוברים צינורות ומטר מכם, על האסלה מונח מה שנראה כמו כלייה מדממת שזה עתה הוצאה מגופכם. בנוסף אתם לא זוכרים כלום ואין לכם שמת של מושג איך הגעתם לשם. אם זה לא מספיק, אל החדר נכנס אדם רעול פנים עם מזרק ביד. אם בשלב הזה לא קיבלתם התקף לב או צרחת עד לב השמים, משהו לא בסדר אתכם. כמובן, זהו לא תסריט דמיוני, אלא בדיוק מה שמתרחש במתיחה הזאת.

צ'רק יצא לבילוי עם חברו אריק, לא לפני שדאג לגרום לו לראות מהדורת חדשות פיקטיבית בטלוויזיה בה מספרת הקריינית על אדם שמוציא איברים פנימיים מאנשים אקראיים כדי למכור אותם בשוק האפור. במהלך הבילוי בפאב, השחיל צ'רק כדורי שינה למשקה של אריק וזו גם הייתה יריית הפתיחה למתיחה שתיכנס להיכל התהילה של המתיחות בקטגוריית "אלוהים אדירים מישהו פה יכל למות".

למרות ההגזמה הפראית, ולמרות שבחיים לא היינו רוצים להיות שותפים לדו קרב כזה, אנחנו כבר לא יכולים לחכות לסרטון הבא ולתהות מה עוד יצליחו לעולל השניים האלה אחד לשני, וכמובן שמים את כל הכסף שלנו על כך שמתישהו בקרוב נזכה לראות אדם בשם אריק או צ'רק זוכה לחוות התקף לב מול המצלמה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...