אז מה אתם יותר, עוגייה או קרם?

ישנם מספר מאכלים לגביהם מתקיים ויכוח נצחי ללא פיתרון חד משמעי, ויכוח הנוגע לאופן האכילה שלהם. הקלאסיקה הישראלית במקרה הזה היא כמובן גלידת הקסטה המפורסמת, שחובביה נעים בין אלה המעדיפים לסיים קודם עם הוניל ואז להתענג על השוקולד, או לחילופין, לסיים מהר מהר את השוקולד, כדי לזכות לרגעי אושר מלאים בוניל. גם הקרמבו מעורר מחלוקת דומה, בין מעריצי הביסקויט לחובבי הקציפה וציפוי השוקולד.

ברמה הגלובאלית, אלו הן עוגיות OREO המפורסמות שיוצרות את המחלוקת ומחלקות את תושבי העולם לשני סוגי אנשים, אלה המעדיפים את העוגייה ואלה שלא יכולים בלי הקרם. בחברת OREO מודעים לסוגייה הרת הגורל הזו, ולכן יצאו לאחרונה בקמפיין מקסים ויצירתי, הכולל פרסומת סופרבול משעשעת במיוחד ופעילות אינסטגרם עבור הגולשים חובבי עוגיית הסנדביץ’ המפורסמת.


עוד בפטריה:
> תופעה: שבוע הכפילים ברשת
> ספיישל פרסומות סופרבול 2013

בעמוד האינסטגרם של OREO קראו לגולשים להעלות תמונות מכל סוג ולתייג אותם על פי ההעדפה שלהם. אנשי הקרם התבקשו לתייג #creamthis, ואילו חובבי העוגיה בתיוג #cookiethis. התמונות הנבחרות הפכו ליצירת אמנות הבנויה כולה מעוגיות אוראו, אבל כמובן, רק מהחלק המועדף על הגולש שתייג את התמונה. לדוגמא: תמונה של חתול מתוק שתוייגה תחת #cookiethis, הפכה לפסל של חתול העשוי כולו מעוגיות אוראו בלבד, ללא הקרם הלבן.

כצפוי, הגולשים הרבים שיתפו פעולה והעלו אלפי תמונות מתוייגות, ועשרות מתוכן הפכו ליצירות מיוחדות מעוגיות OREO, שיצר צוות פסלים מיוחד של החברה, יצירות שזכו לאלפי לייקים. במהלך הקמפיין העלו באוראו גם תמונות מגניבות ממאחורי הקלעים של תהליך הפיסול והמעקב אחר כמות חובבי העוגייה אל מול חובבי הקרם. אספנו עבורכם 25 תמונות נבחרות מתוך הפעילות, ואת כל שאר התמונות תוכלו לראות כאן, בפרופיל האינסטגרם של OREO.

תודה לגלעד דהן מ”החיידק כל מה שמדבק ברשת” על הטיפ.

אוראו 25אוראו 24אוראו 23אוראו 22אוראו 21אוראו 20אוראו 14אוראו 15אוראו 16אוראו 17אוראו 18אוראו 19אוראו 13אוראו 12אוראו 11אוראו 10אוראו 9אוראו 8אוראו 2אוראו 3אוראו 4אוראו 5אוראו 6אוראו 7אוראו 1

לייק לפטריה בפייסבוק