מופרע: הגרביים שלכם לא חדשות יותר מג’ל הגילוח של אולד ספייס

במותג הטיפוח הגברי אולד ספייס, השיקו לאחרונה את ג’ל הגילוח שלהם, המצטרף לסדרה ארוכה של מוצרי טיפוח לגבר, וכמובן, כמו בכל פעם שמוצר חדש של החברה מגיע למדפים, מדובר בסיבה למסיבה עבור אגף השיווק והפרסום של המותג, ובהזדמנות להתפרע ולהשתולל שוב עם צמד פרסומות הזויות ומשוגעות כמיטב המסורת. הפעם, חוזר לככב בקמפיין הפרזנטור המוכר טרי קרוז, המוכר בעיקר כפרזנטור הצעקני והכי מטורף של אולד ספייס, וכמי שעמד בקדמת הבמה באחד הקמפיינים האחרונים והמאוד מוצלחים של החברה “תזמורת השרירים של אולד ספייס”.

צמד הפרסומות החדש של אולד ספייס אולי לא ייכנס לרשימת עשרת הפרסומות המצחיקות של החברה, אבל בהחלט עומד בסטנדרטים של אולד ספייס עם נונסנס קלאסי והרבה יצירתיות ובלאגן על המסך.

אולד ספייס גילוח

בפרסומת הראשונה קרוז מנסה לבדוק אם יש משהו יותר חדש מג’ל הגילוח החדש של אולד ספייס, ונעזר במגוון חפצים מדברים בחדר ובתינוק שרירי משעשע. בפרסומת השניה, מפציע טרי מתוך זקן עבות של אדם לא מגולח, וממשי להשתולל בתסריט שקשה לתאר במילים.

קליק כאן לעוד קמפיינים ופרסומות מצחיקות של אולד ספייס

ביום בו שוחררו צמד הפרסומות, הוקדש ראש העמוד הראשי של יוטיוב לאולד ספייס כשהגולשים התבקשו להשלים את השאלה: “האם ____ יותר חדש מג’ל הגילוח של אולד ספייס”. לאחר שכתבו שם של אובייקט בחלל הריק, הועברו הגולשים לעמוד נחיתה מאוד לא מושקע, שבישר להם כי המילה שכתבו אינה חדשה יותר.

לסיכום, אנחנו לא נפלנו מהקמפיין, אבל כרגיל נהננו מעודף הטמטום והתסריט הביזארי והלא צפוי. מה דעתכם?מקור: Adweek

לייק לפטריה בפייסבוק