ויראלי: תזמורת השרירים של אולד ספייס

הקמפיין החדש של אולד ספייס ‘Muscle Music’ שובר שיאים של מקוריות וויראליות עם פרסומת אינטראקטיבית חדשה בכיכובו של הפרזנטור ושחקן ה NFL לשעבר טרי קרוז שכבר הופיע בעבר במספר פרסומות משוגעות במיוחד של מותג הטיפוח הגברי המופרע, כחלק מקמפיין “ריח הוא כוח” של אולד ספייס.

כעת מסתבר שהשרירים של טרי קרוז יכולים להפעיל תזמורת שלמה. בסרטון הפרסומת אנו צופים בטרי, שנמצא במה שנראה כמו ג’אנק יארד מלאה בכלי נגינה, מבצע ג’אם סשן באמצעות אלקטרודות המחוברות מהשרירים שלו לאינסטרומנטים מסביבו. עם כל הקפצת שריר בחזה או הבלטת ריבועים בבטן, אחד מכלי הנגינה מנגן כך שבאמצעות הפעלת שריריו המנופחים הוא הופך בעצם לסוג של להקה של איש אחד.  לאחר הסרטון תוכלו להפעיל את טרי באמצעות המקלדת להלחין ולהקליט סאונד ייחודי המופעל כולו באמצעות כוח השרירים של טרי.

 

כמו בפרסומות הקודמות בהשתתפותו,קרוז מנפח שרירים, מקפיץ חזה, ועושה בעיקר המון בלאגן, מתכון בטוח להצלחה מטורפת נוספת של אולד ספייס ושל קמפיין ‘Muscle Music’. הסרטון הועלה אל vimeo לפני כשבוע אך רק אתמול הפך לויראלי והתחיל להיות משותף כמו אש בשדה הקוצים של הרשת ובתוך יום אחד הסרטון נצפה  יותר מ 200,000 פעמים. אולד ספייס כבר הפכו מזמן לשם דבר בכל הנוגע לשיווק דיגיטלי, והקמפיין הזה הוא עוד הוכחה נהדרת לכך. קדימה, תנו בראש.

כדי להקליט שיר משלכם באמצעות השרירים של קרוז, צפו בסרטון עד הסוף, והחלו להשתעשע באמצעות מקשי האותיות במקלדת. להקלטה, לחצו על כפתור רקורד בצד השמאלי התחתון של המסך.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק