שבועות ויראלי: הסרטונים שיבזבזו לכם את שבועות

כלב בוכה בזמן צפייה במלך האריות

הכלב הזה לא יכול להחזיק את עצמו ובוכה בזמן צפייה בסצנה המרגשת בה מופסה, אביו של סימבה, מוצא את מותו ומשאיר את סימבה לבדו.


מפחדים מאהבה

סרטון קצרצר שעלה אתמול לאוויר הרשת מצליח להוכיח בצורה גאונית שיש אנשים  שפשוט מפחדים מלשמוע את המילה ‘אהבה’. זה הפתיע גם אותנו, תהנו!


קרב מתוק בהילוך איטי

יוצר הסרטונים ג’ואי פמילי מערוץ היוטיוב Tested נעזר במצלמת סוני FS700 לצלם את החתולה שלו פיצ’ס נלחמת/משחקת עם כלב האמסטף שלו ‘לאקי’. ג’ואי צילם אותם בהילוך איטי והוסיף מוזיקה דרמטית. שני האלמנטים הללו גורמים לסרטון להפוך ממשחק חמוד לקרב אימתני בו החתול נלחם על חייו מול כלב אמסטף מפחיד.


גברים מגלים איך זה מרגיש ללדת

הרבה נשים שחוו לידה בחייהן טוענות שאין סבל נורא מזה. למעשה, רבות מהנשים הללו טוענות שגברים לעולם לא היו יכולים לעמוד בכאב שכזה. לרגל יום האם הבינלאומי שחל השבוע ביקשו שני גברים ממישיגן לבדוק את הטענה הזאת, וביקרו את דוקטור ג’ולי מאסטרס, שסידרה להם חוויית לידה דומה ככל הניתן באמצעות אלקטרודות שחיברה לאזור הבטן שלהם, ופולסים של חשמל שידמו את כאבי הלידה וצירי הלידה. כמובן, זה לא בדיוק אותו הדבר, אבל לפחות על פי הפרצופים הסובלים של צמד הגברים, נראה שהמטרה הושגה. צפו בסרטון המשעשע.


לייק לפטריה בפייסבוק