הזוי: גברים מורטים את שערות הביצים שלהם בקמפיין כואב עם מסר מפתיע

לעיתים קרובות אנו נתקלים בסרטונים של עמותות שונות למלחמה בסרטן, אשר מנסים להעלות בדרכים יצירתיות את המודעות לחשיבות הגילוי המוקדם של המחלה באמצעות בדיקות פשוטות שכל אחד מאיתנו יכול לבצע בעצמו. הסרטון הבא, שנוצר על ידי עמותת “סרטן האשכים בקנדה“, לוקח את המסר הזה צעד אחד קדימה, ולמשוך את תשומת ליבם של הגברים באמצעות גימיק משעשע וכואב במיוחד.

20 גברים התבקשו להסיר את שערות הביצים שלהם באמצעות שעווה. הסרטון הפרובוקטיבי הזה, מתעד רק את פניהם של אותם גברים בזמן שהם חווים את מריטת השיער. תחילה, הפנים של אותם גברים נראות מסופקות למדי בזמן שהשעווה החמה נמרחת על אשכיהם, אך ברגע אחד מורט שער, ההבעה שלהם משתנה לחלוטין והפנים שלהן הופכות להיות אדומות תוך שהם צועקים ונראים סובלים לפחות ככמו מי שנקלע בטעות לשעה שלמה של תכנית הבוקר של דנה רון.


בסוף הסרטון, שבהחלט עשוי לגרום לתחושת הזדהות ואי נעימות גדולה בקרב צופים ממין זכר, עולה המסר הבא: “תחשוף את הביצים שלך, כדי שתוכל לבדוק אותם”. כמובן, אין באמת צורך הכרחי להסיר את השיער מאותו אזור רגיש בכדי לבדוק ולמשש את האשכים, אך זו הדרך של הארגון לייצר סוג של באז סביב הנושא, לאור העובדה שעם או בלי שיער, מרבית הגברים לא טורחים לחשוב על סרטן ובטח שלא לבדוק את עצמם.

סרטן האשכים הוא הסרטן הנפוץ ביותר בקרב גברים בני 15-30, אך הוא גם סרטן שבאופן יחסי, ניתן להתמודד איתו וניתן לריפוי. לכן, לגילוי המוקדם יש חשיבות מכרעת. באתר של האגודה למלחמה בסרטן תוכלו לגלות כיצד מבצעים את הבדיקה העצמית החשובה הזאת. אחרי שנבדקתם, תוכלו לפנות לעצמכם זמן כדי לבדוק איך זה מרגיש לעשות שעווה בביצים. בהצלחה.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק