פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

החייל הזה הפך את יום השחרור שלו לקליפ מקסים ומשעשע

בזמן שאתם התעוררתם לעוד יום חדש בו אתם מנסים לטשטש את סימני העייפות והאלכוהול ממסיבות פורים השונות, יש מי שעבורם מדובר ביום מרגש במיוחד, יום השחרור מהצבא. כל חייל, לא משנה עד כמה הוא מצליח להינות בשירותו הצבאי, חולם על יום השחרור שלו וכמו שרבים מאיתנו כבר יודעים, ולמרות שזה לא נראה כך בשלבים רבים של השירות, בסופו של דבר היום הזה מגיע.

נועם ברק, חייל בן 21 מראשון לציון, קם לבוקר כזה ממש לפני מספר ימים. כדי להפוך את היום המיוחד הזה לבלתי נשכח, החליט ברק לצלם קליפ באמצעות מצלמת הגו-פרו שלו, קליפ שייתעד את כל הרגעים הקסומים, החל מאריזת המדים ושאר החפצים הצבאיים בבית, הנסיעה הארוכה לגבול מצרים, שם שירת, בכדי לחתום על טופס הטיולים, ההזדכות על הנשק, פירוק המשרד וכמובן, איך אפשר בלי, טקס גזירת החוגר, אולי הטקס הכי ישראלי שיש.


ובכן, מסתבר כי בנוסף להיותו חייל משוחרר, ברק הוא גם זמר לא רע, ובסרטון הכיפי הזה הוא מבצע קאבר נהדר לשיר “גלים” של אמיר דדון, כשברקע הרגעים הגדולים מתוך יום השחרור.

ברק, שפנה אלינו ושלח לנו את הסרטון, סיכם את העניין בצורה הטובה ביותר, ולא השאיר לנו יותר מדי ברירות: “כל אחד זוכר את היום בו הוא השתחרר מצה”ל ומי שלא זוכר כנראה עדיין מצפה לו. אני נתתי שלוש שנים מחיי, עכשיו אני מבקש מהקהל שלכם רק 3 דקות של צפייה, לא כבד…”

מוזמנים לצפות בסרטון של ברק, לפרגן ולשתף, ולנו לא נותר אלא לאחל לחייל בהצלחה בחיים ובקריירה המוזיקלית.

חייל משתחרר 3

חייל משתחרר 1

חייל משתחרר 2

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...