פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

תעלול מגניב: כך גרמה קוקה קולה לקהל הצופים בסרט להיות בשקט

בקוקה קולה דנמרק, ניצלו את ספוט הפרסומת שלהם באחד מבתי הקולנוע במדינה, ויצרו תעלול שיווקי משעשע במטרה לגרום לבאי הקולנוע להיות בשקט במהלך הסרט. כידוע, אחד הגורמים המפריעים היותר מטרידים במהלך צפייה בסרט בקולנוע, הוא רעשי לגימות השתיה ולעיסות הפופקורן של הסובבים אותנו.  כולנו חוטאים בכך לעיתים, אבל תמיד דואגים להתעצבן כשאחרים עושים זאת.

בקוקה קולה העמידו בלובי בית הקולנוע מסך ירוק, והחביאו מצלמה נסתרת שתתעד את המתרחש בזמן ההמתנה לכניסה לאולם, הזמן בו אנשים מתמנגלים, שותים קולה עם קש מתוך הכוסות שלהם, וכמובן, טוחנים פופקורן. רגעים ספורים לפני הכניסה לאולם, הועברה הקלטת עם הצילומים לעורך וידאו מהיר, ששתל את תמונותיהם של הקרבנות חסרי הישע בתוך טריילר פיקטיבי לסרט שקרי כלשהו, שישודר ממש לפני הקרנת הסרט.

לאחר שנכנסו הצופים לאולם, הוקרן הטריילר, והסרטון מתעד את תגובותיהם המופתעות והמשועשעות כאשר הם מגלים את דמותם מופיעה עם פרצוף מטופש כשהיא לוגמת קולה ברעש ברגעים מצחיקים בטריילר. אפשר להתווכח על אמינות הסרטון, ויש שיגידו שהעניינים שם נראים קצת מבוימים, ובכל זאת, מדובר בפעילות גרילה יצירתית במיוחד, המעבירה את המסר מאחוריה בצורה חכמה ומשעשעת.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...