אומרים לא לסמים, כן לגלגיליות!

אם אתם ילדים קטנים ואתם הולכים לבדכם ברחוב, כשלפתע מבוגר בתוך ואן מציע לכם לבוא איתו ולקבל בתמורה סוכריה שלא נגמרת, רצוי שתגידו לא. אם אתם ילדים קטנים, ובאמצע הרחוב ניגש אליכם מישהו מבוגר ומציע לכם לקחת כדור שיעשה לכם רק טוב, רצוי מאוד שתוציאו מהתיק את הגלגיליות שלכם, ולגידו לו: לא לסמים, כן לגלגיליות. זה פחות או יותר המסר שעולה מהפרסומת החדשה של מרכז הגלגיליות והסקייטינג Roller Kingdom בעיר רינו בארצות הברית.

Rhett & Link: Commercial Kings היא תכנית טלויזיה, במסגרתה יוצאים שני חבר'ה, Rhett & Link, צמד מפיקי פרסומות כושלות, למסע בארצות הברית במסגרתו הם מפיקים פרסומות מטופשות לבתי עסק קטנים. אתם הגולשים ודאי כבר נחשפתם לכתנים שלהם, או לפחות לסרטון אחד שהרעיד את הרשת לפני כחצי שנה בכיכובו של צ'אק טסטה מפחלץ החיות האהוב, שהפרסומת שהפיקו עבורו גרפה מליוני צפיות, שיתופים ופרודיות ברשת לאחר שעלתה לאוויר. גם בסרטון הזה, השניים מנסים לגרום לפרסומת להיראות כמה שיותר ביתית, עם כמות נאה של משחק מוגזם מפולפל בטקסטים מטופשים וצילום חובבני, והם אכן מצליחים לעשות זאת. הפרסומת משעשעת, ואתם ככל הנראה לא תוכלו להישאר אדישים למראה סבא גרפיטי.

אם עברתם את גיל 16, ככל הנראה אתם מעדיפים סמים על גלגיליות. אם אתם במקרה סקייטרים מקצוענים, אתם בטח מעדיפים שילוב של השניים. אם אתם לא מהקבוצה הזאת ולא מהקבוצה הזאת, אז אל תשכחו להגיד – לא לסמים, כן לגלגיליות.


לייק לפטריה בפייסבוק