קורע: לא מקיימים, לא נדבקים

לפני כשעה עלה לרשת סרטון פרסומת חדש ומצחיק, כחלק מקמפיין חדש של משרד הבריאות להגברת המודעות לאיידס וליחסי מין בטוחים באמצעות שימוש בקונדום. המוטו: לא מקיימים, לא נדבקים. בדקנו את העניין במשך כמה חודשים ולא תאמינו, זה עובד.

הסרטון הקורע מציג הופעת אורח בלתי נשכחת ומאוד משעשעת של מני פאר, או כפי שהוא מכנה את עצמו, מני פאקינג פאר, ואחת נוספת של האיש הכי מצחיק של חורף 2012, רועי כפרי ביחד עם שותפו ליצירה ניב מג’ר, מהצמד ‘ניצה ולחם’. כפרי גם שותף לכתיבת התסריט המבריק, ביחד עם יפתח חוצב ומעיין פרוינד.

את הסרטון המעולה והיצירתי הזה הפיקה לפם (לשכת הפרסום הממשלתית) והוא נפתח בנאום מרגש של מי שנראה כמו רופא, המסביר לצעירים ולצעירות בינינו, כי קיום יחסי מין “מכפיל בעשרות מונים” את הסיכוי להידבק באיידס. מיד לאחר מכן  מגיעה סדרת וידויים מרגשים של אנשים שפשוט אינם מקיימים, ביניהם גם מני פאר שגונב את ההצגה עם ג’ארה מלאה מספרי טלפון שקיבל מבנות בבאר, רק כי הוא מני פאר, בהם הוא לא מתכוון להשתמש כי הוא פשוט לא מקיים.


קרדיטים: במאי: רועי כפרי, מפיק ראשי – שאול בצר (אנטנה הפקות), מפיקה – קרן מיכאלי, צלם – מוש משעלי, כותבים – רועי כפרי, יפתח חוצב ומעיין פרוינד

לייק לפטריה בפייסבוק