מעולה: וניה הימן, רועי כפרי ובר רפאלי בפרסומת לאפליקצית תשלום חשבון באמצעות הסלולאר

בכל בילוי במסעדה פאב או מועדון, מגיע הרגע המבאס הזה בסוף הערב. השעה מאוחרת, אנחנו רוויי אלכוהול, עייפים, מסריחים מעשן סיגריות, וכל שאנו רוצים הוא להגיע הביתה. אולם, בדיוק כמו צחצוח השיניים הטורדני שמפריד ביננו לבין המיטה, תשלום החשבון הוא שמפריד ביננו לבין הבית. תהליך תשלום החשבון הוא תמיד איטי ומרגיז: ההמתנה עד שהמלצר יקלוט אותך בזוית העין מנענע את היד התנועה מגוכחת של כתיבה, קבלת החשבון, ניסיון לתפוס שוב את המלצר כדי שיחייב את כרטיס האשראי, חלוקת התשלום בין כל החברים וכו’.

אפליקצייה חדשה בשם MyCheck מתיימרת להפוך את החיים של כולנו לפשוטים הרבה יותר בכל הנוגע לתשלום החשבון, ומאפשרת לראשונה, לשלם את החשבון באמצעות לחיצת כפתור. איך זה עובד? נכנסים למקום הבילוי, בוחרים את שמו באפליקציה ומציגים למלצר קוד יחודי. בסוף הערב, כשאתם רוצים להתקפל הביתה, כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על כפתור והחשבון יופיע אוטומטית אצלכם בנייד. קליק אחד ואתם משלמים והולכים.

אולם, על אף הגאוניות הרבה של האפליקציה, החלק הגאוני יותר בכל הסיפור הזה, הוא דווקא סרטון הפרסומת המשגע שעלה היום לרשת ומקדם את השקת האפליקציה. הסרטון הנהדר הזה הוא פרי יצירתם המשותפת של וניה היימן ורועי כפרי, המשתפים פעולה פעם נוספת, ונראה כי לעולם לא יפסיקו להפתיע ברמת היצרתיות, הצילום, והאוירה הקסומה, המופרעת וההזויה שהם מצליחים ליצר בסרטונים, פעם אחר פעם.

בחורה יפהפיה יושבת בודדה ומדוכאת בשולחן במסעדה. איזה בחור קקי-פו-פו הבריז לה ושבר לה את הלב. המלצר החביב מתאהב בה במבט ראשון ולא יכול להישאר אדיש לנוכח הדמעות שזולגות מעיניה היפהפיות. הוא מתקרב, מגשש, מגיש לה מפית, מחליף לה את המזלג, ועושה הכל כדי לא להוריד ממנה את העין לרגע, ולנסות לשבות את ליבה, רגע לפני שתזמין חשבון ותיעלם מהמקום כאילו הייתה זו אגדה. איך זה ייגמר? כשמדובר בכפרי והיימן, אף פעם אי אפשר לנחש.

קצת נמאס להחמיא לשניים ולנסות למצוא סופרלטיבים חדשים שעדין לא נאמרו ביחס ליצירותיה, אך גם אם תנסו, לא תמצאו אפילו דבר אחד רע בפרסומת הנהדרת הזאת. השניים קוראים תיגר על עולם הפרסום המסורתי ומצליחים לייצר נוסחה חדשה לפרסום קולע, מרגש, מסקרן ומרתק, שגורם לצופה לרצות כמעט באופן אוטומטי לשתף עוד מישהו בחויה שזה עתה חווה. ואף מילה על בר רפאלי. טוב, אולי אחת קטנה. טוב לא.

האפליקציה אגב, עוד לא זמינה בכל מקומות הבילוי, אך הרשימה הולכת ומתרחבת ובאתר האפליקציה תוכלו לבדוק באילו מקומות כבר ניתן לשלם בלחיצה.

קונספט והפקה: אלנבי

תודה לשרון חיים פור על העדכון

לייק לפטריה בפייסבוק