ויראלי: שיט שתל אביבים חושבים במכונית

נסיעה ברכב בתוך גבולות תל אביב היא לרוב חוויה מפוקפקת שלא הייתי מאחל אותה לשונאיי הגדולים, או אפילו לרופא השיניים שלי. רפי ברבירו ונועה לביא, יוצרי סרטון המופת "שיט שתל אביבים אומרים" ששיגע את הרשת לפני כחצי שנה כחלק ממגיפת 'שיט שאנשים אומרים' שהשתלטה על חיינו, שחררו היום סרטון נוסף בסדרת הסרטונים הבלתי נגמרת הזאת, 'שיט שתל אביבים חושבים במכונית' המתמקד בהגיגים והמחשבות העוברים במוחם של תל אביבים, בזמן שהם נוסעים ברכב בעיר.

צילום: רן שנק ופזית דנק

גם אם אתם לא תל אביבים, ויצא לכם לנהוג בתל אביב בעבר, סביר להניח שתזדהו עם חלק גדול מהמשפטים והמחשבות המוצגים בסרטון כמו: "פליז אלוהים, שתהיה לי חניה", "היה שלט שאומר שהחניה היא רק לבעלי תו אזורי?", ואיך אפשר בלי המשפט הקלאסי מכולם  "מעניין כמה רחוק האוטו יסע אם אני אוריד את הרגל מהגז". אגב, מבדיקה שערכתי, האוטו יסע מספיק רחוק כדי להיכנס ברכב ממול.

הסרטון משעשע, ולצד רגעים מעט פחות מצחיקים מכיל כמה הברקות לא רעות בכלל, כולל הדילמה הגדולה מכולם, באיזו יציאה לצאת בכיכר המדינה. מי שלא בזבז 10 דקות מחייו בנסיעה מעגלית ומחזורית מסביב לכיכר הענקית הזאת, כנראה מעולם לא נהג בתל אביב. צפו בסרטון והמשיכו להישאר מעודכנים בעמוד הפייסבוק "שיט שתל אביבים אומרים". אה וכמובן, לא נסיים בלי תפילת הדרך: הלוואי שישימו שיר של אדל, ושלא ניתקע מאחורי למד. אמן.


לייק לפטריה בפייסבוק