מקסים: המחווה המרגשת של ניימאר לילד אפריקאי מתוק שפרץ למגרש בסוף המשחק

אתמול בערב נערכו ברחבי העולם סדרה של משחקי ידידות, כחלק מההכנות לקראת מונדיאל 2014 שייערך בקיץ הקרוב. אחד המשחקים הפגיש בין נבחרתה של דרום אפריקה,לבין ברזיל, מארחת המונדיאל הקרוב.

במשחק עצמו בו התפוצצה ברזיל על חשבון יריבתה דרום אפריקה וניצחה אותה בתוצאה 5-0, אלא שהרגע הבאמת מרגש במשחק הזה התרחש דווקא לאחר שריקת הסיום.

אוהד מקומי, ילד דרום אפריקאי מתוק שמעריץ את שחקני נבחרת ברזיל, פרץ למגרש והחל להתהלך על הדשא. שלושה מאבטחים שזיהו אותו תפסו אותו בעדינות והחלו מרחיקים אותו בחזרה לכיוון היציע, אלא שאז, הגיח למקום כוכב נבחרת ברזיל ואחד השחקנים הטובים בעולם ניימאר, שגם כבש שלושער במשחק, והורה למאבטחים לשחרר את האוהד החמוד.

ניימאר הרים את הילד האפריקאי על ידיו ולקח אותו לחגוג עם שאר נבחרת שחקני ברזיל שהרימו אותו באויר, רקדו איתו, ואז גם דאגו לפנק אותו בכמה תמונות אישיות עם הכוכב האהוב עליו.

המחווה המקסימה הזאת של ניימאר שמסמלת את כל מה שיפה בספורט בכלל ובכדורגל בפרט, זכתה להדים רבים ברשת והסרטון המתעד את המפגש המקסים בינו לבין האוהד תופס תאוצה ברשת וכבר גרף מאות אלפי צפיות בפחות מיממה. גם התמונות המשותפות של השניים הפכו ויראליות.

לייק לפטריה בפייסבוק