הפרסומת הגרועה בהיסטוריה: הראשונה אי פעם של לואי ויטון

כולנו מכירים את מותג האופנה היוקרתי לואי-ויטון, מותג ששיגע גם את הישראלים לפני מספר שנים עם סדרת תיקים וארנקים בעיצוב ייחודי, שניתן היה לראות על ידה של כל בחורה שניה, בין אם מדובר בעותק מקורי, או בזיוף תוצרת תאילנד.

עובדה מעט מפתיעה ובלתי נתפסת: עד לפני מספר ימים, מעולם לא שודרה פרסומת טלויזיה של מותג העל הכל כך מוכר הזה. כעת, שחררו בלואי ויטון סרטון פרסומת ראשון, המתרחש כולו בעיר האורות פאריז, ובמוזיאון הלובר.

הסרטון, שכולו באוירה אפלה ומסתורית, זכה עד כה לקרוב לשלוש מליון צפיות, אולם גם אחרי הצפייה העשירית שלי בו, עולה במוחי שאלה מאוד פשוטה וחשובה: מה לעזאזל עבר בראשם של המפרסמים, ויותר מגך, מה גרם לכל כך הרבה אנשים לצפות בו ולשתף אותו עשרות אלפי פעמים? לצערי, לא הגעתי למסקנה ברורה.

כוכבת הסרטון היא בחורה יפה וסקסית להחריד (הדוגמנית הלוהטת אריזונה מיוס), המשוטטת ברחובות פאריס כשלצוואה מפתח מיוחד. היא מגיעה למוזיאון הלובר, כשכל העת עוקב אחריה גבר מסתורי, עוברת ליד המונה ליזה, ומגיעה לתיבת עץ מיוחדת ומעוצבת (על ידי ויטון כמובן), אשר חיכתה נעולה עשרות שנים. באמצעות המפתח על צווארה היא פותחת את התיבה ומוציאה ממנה מכתב מסתורי וכמניסה אותו לתוך תיק של לואי ויטון.

האישה יוצאת במהירות מהמוזיאון, כשברחבה הצמודה אליו מחכה לה כדור פורח אדום ומרהיב, המחכה רק לה. היא נכנסת אליו וממריאה לשמי העיר כשברקע הנוף הקסום של פריז, וגבר אחד מבולבל שמסתכל מלמטה ופספס את ההזדמנות שלו לשים את ידו על הבחורה.

ובכן, בשלב זה עולה הכיתובית ‘לואי ויטון’ והפרסומת מסתיימת ומשאירה את הצופים בבלבול מוחלט. אמנם הפרסומת מצולמת נהדר, ומציגה שוטים מדהימים ואוירה מהפנטת, אך בסופו של דבר, היא פשוט לא אומרת כלום. פשוט כלום.

צפו בסרטון ושפטו בעצמכם? האם מדובר בלייקים קנויים, או שאכן, הפרסומת הזו מעוררת דחף חולני לשיתוף? הייתי מהמר על האופציה הראשונה.

לייק לפטריה בפייסבוק