טרמפיסט בתחתונים מגייס כסף למען מחקר הסרטן (וידאו)

הכירו את מארק מקינטאוור, גבר בן 43  שלקח על עצמו משימה טיפשית וממש לא פשוטה על מנת לקדם ולתרום לנושא חשוב מאוד. מארק מנסה לגייס כסף לעמותה הקנדית לחקר הסרטן בעזרת סטנפילד, חברת תחתונים מוכרת בקנדה.

מארק ינסה לתפוס טרמפים מוונקובר עד למפעל התחתונים של סטנפילד, מסע מחוף לחוף בטרמפים, כאשר הוא לובש רק תחתונים עם תמונה של ‘לייק’ על אזור החלציים לאות תמיכה בגברים החולים בסרטן האשכים. אם הוא יצליח לסיים את המסע הזה מחוף לחוף בטרמפים ב 21 יום, כשהוא לובש אך ורק תחתונים בין טרמפ לטרמפ,  סטנפילד יתרמו סכום של 20,000$ למרכז הקנדי לחקר הסרטן.

שמו של הקמפיין הוא The Gitchhiker, שילוב של המילה טרמפיסט (hitchhiker) וסלנג לתחתונים (Gitch). המסע החל רשמית לפני יומיים כאשר מארק יצא לדרך. נראה שמדובר בתעלול שיווקי מבריק של יצרנית התחתונים. במקום להשקיע בתקציבי שיווק מנופחים, הם נרתמים למטרה נעלה שכזאת ועל הדרך יוצרים קמפיין ויראלי בעזרתו האדיבה והמצחיקה של מארק. מסוג המקרים בהם האינטרס המשותף של כל הצדדים מצליח לקדם מטרה חשובה בצורה מגניבה.

מארק התראיין למספר עיתונים לפני כמה ימים וסיפר שהוא משוכנע שיצליח לסיים את המסע ב 21 יום, אף על פי שהוא תופס טרמפים בתחתונים, ועל כל פנים הוא חושב שעצם הסיקור שהקמפיין הזה מקבל זאת הצלחה בפני עצמה כי מטרתו היתה לעורר מודעות לנושא ולהשיג כספים למחקר.

בעמוד הפייסבוק של החברה ניתן להתעדכן בהתקדמות של מארק אל עבר נקודת הסיום.  אנחנו מחזיקים לו אצבעות שיצליח לסיים אותו מבלי לאבד אשך בקור הקנדי.


 

 

 

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק