פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מעולה: מודעת הפרסומת שמתעוררת לחיים

דמיינו שאתם מדפדפים בעיתון, סוקרים את הכתבות השונות ונתקלים במודעות פרסומת רבות. עכשיו תארו לכם שאחת ממודעות הפרסומת הזאת, מתעוררת לפתע לחיים. כבר שנים טוענים כי טכנולוגיית המאפשרת להטמיע וידאו על גבי נייר היא העתיד של הפרסום בפרינט, וברחבי youtube תוכלו למצוא דוגמאות רבות למסכים גמישים ודקים. אולם, כל עוד מדובר בטכנולוגיה מאוד יקרה, סביר להניח שלא נראה בה שימוש בזמן הקרוב.

לרגל השקת המכונית החדשה שלה, Lexus ES 2013, השיקה יצרנית המכוניות היוקרתית קמפיין פרסום חדש מקורי ומרשים. בחברה יצרו טכנולוגיה מיוחדת להדפסה על נייר בשם CinePrint, ובאמצעותה יצרו מודעת פרסומת מיוחדת אותה שילבו במגזינים ועיתונים שונים. הטכנולוגיה הייחודית מאפשרת למודעת הפרינט הרגילה להתעורר לחיים רק כאשר מניחים מתחתיה מכשיר אייפאד.

הקוראים שנתקלו במודעה, התבקשו להיכנס למיניסייט שהוקם עבור הפרוייקט, להפעיל את הסרטון, ולמקם את האייפאד מתחת לדף עם מודעת הפרסומת. התוצאה מדהימה. מודעת הפרסומת היבשה הופכת למפגן אור קולי נהדר, וגורמת לקורא לחוויה מגניבה מיוחדת וכיפית.

הסרטון הבא מדגים כיצד עובד העניין, אך למרבה הצער גם אם יש ברשותכם אייפאד, כל עוד אינכם אוחזים במודעת הפרסומת המקורית לא תוכלו לנסות זאת בעצמכם. כך או כך, מדובר בקמפיין מרשים ויצירתי שעדין לא ראינו כמותו. טרנד חדש? נחכה ונראה.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...