פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך נראית התגובה הקורעת של ילדים שמגלים שההורים אכלו להם את כל הממתקים

בסוף השבוע החולף חגגו מיליוני ילדים אמריקאים את חג "ליל כל הקדושים", וכמיטב המסורת, יצאו מחופשים למסע "תעלול או ממתק" השנתי שלה, במטרה לאסוף כמה שיותר ממתקים שימלאו את המצבור הפרטי שלהם. אלא שכמו בכל שנה, ניצב בפני הילדים הללו אויב רע ומר, ג'ימי קימל שמו, שבמסגרת תכנית האירוח שלו החליט להתעלל בילדים המסכנים זו השנה החמישית ברציפות, עם אתגר "אמרתי לילדים שלי שאכלתי להם את כל הממתקים" השנתי.

כידוע, במסגרת הפינה המסורתית שלו לרגל ליל כל הקדושים, מבקש קימל מהורים אמריקאים לצלם את ילדיהם בווידאו תוך שהם מבשרים להם שאמא ואבא היו ממש רעבים ואכלו את כל הממתקים שלהם. גם השנה הועלו ליוטיוב אלפי סרטונים כאלה והתוצאה, כמו תמיד, סרטון אוסף מצחיק שמציג את מיטב התגובות קורעות הלב של הילדים האומללים שהלכו לישון עם חיוך על הפנים וקמו לבוקר שחור בו הם מבינים שמסע הממתקים שלהם היה לחינם, תגובות שכוללות כעס, בכי, התקפי זעם חרדה ואבדן רצון לחיות.


כמובן, בסופו של דבר כל הילדים המצולמים קיבלו את הממתקים שלהם בחזרה, ועושה רושם שההורים האמריקאים מוכנים לקחת את הסיכון לנזק פסיכולוגי תמידי לילדים שלהם תמורת 15 שניות תהילה בתכניתו של קימל. בכל אופן, אם זה אומר שאנחנו נהנים מכמה דקות של צחוק בריא, אין לנו בעיה עם זה. מוזמנים להיזכר כאן בסרטוני גניבת הממתקים של 2014, 2013, 2012 ו-2011.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...