פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קורע: הורים מבשרים לילדיהם שכל הממתקים שלהם נאכלו

בסוף השבוע האחרון חגגו מליוני ילדים אמריקאים את “ליל כל הקדושים” או פורים הנוצרי אם תרצו, לבשו עלעצמם שלל תחפושות ויצאו למסע “תעלול או ממתק” המסורתי שלהם, חג הממתקים הרשמי. כמיטב המסורת, גם השנה, בפעם הרביעית ברציפות, החליט ג’ימי קימל להתעלל בקטנטנים, וביקש שוב מההורים ברחבי אמריקה לצלם את ילדיהם בבוקר שאחרי ולבשר להם בתמימות כי כל הממתקים שלהם נאכלו. את הסרטון התבקשו להעלות ליוטיוב תחת הכותרת “אמרתי לילדים שלי שאכלתי להם את כל הממתקים”.

כפי שאתם ודאי מתארים לעצמכם, בדיוק כמו בשלוש הפעמים הקודמות, מדובר בסרטון מצחיק במיוחד, המציג את שלל תגובותיהם ההמומות, התמימות והקורעות של הילדים האומללים, שהלכו לישון עם חיוך ענקי על הפנים והתעוררו למציאות חשוכה בה שקית הממתקים אותם אספו בעמל רב, התרוקנה, היישר את הבטן של הוריהם. הסרטון עלה לרשת אתמול וכבר צבר מעל 5 מליון צפיות בפחות מיממה והמספר ממשיך לעלות.

עושה רושם שכולם יוצאים מרוצים. קימל הגאון ממשיך ללהטט ברשת, ההורים זכו ל-15 שניות תהילה עבור ילדיהם, ובאשר לילדים עצמם, מלבד הטראומה הפוטנציאלית, זכו לקבל את הממתקים שלהם בחזרה, וללמוד להעריך אותם מחדש.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...