פרסום קריאייטיב ותופעות רשת
aliexpress whatsapp group

אדיר: הורים מספרים לילדיהם שכל הממתקים שלהם נאכלו

ג’ימי קימל הוא ללא ספק גאון בכל הנוגע ליצירת סרטונים ויראלים חורכי רשת. ברפרטואר שלו עשרות סרטונים כאלה, אולם יש סרטון אחד מיוחד ובולט מעל השאר לו מחכים בקוצר רוח מליוני צופים בכל שנה.

בסוף השבוע האחרון נחגג ליל הקדושים, וכמיטב המסורת, ילדי אמריקה עברו מדלת לדלת ואספו שלל מכובד של ממתקים. לפני שנתיים ביקש לראשונה קימל מציבור ההורים באמריקה לצלם את ילדיהם בבוקר שאחרי ליל כל הקדושים, לבשר להם כי כל הממתקים שלהם נאכלו ולהעלות את התגובה שלהם ליוטיוב.


הסרטון הראשון והמעולה שפורסם בליל כל הקדושים ב-2011 הפך במהירות הבזק לסנסצייה ויראלית כשצבר קרוב ל-50 מליון צפיות. גם ב-2012 המשיך קימל עם המסורת הזאת, וכעת, סוף סוף, אנו זוכים לראות את הסרטון השלישי בסדרה, ולטעמינו גם המוצלח מכולם.

בדומה לשני הסרטונים הקודמים, גם הפעם אנו זוכים לראות שלל תגובות אדירות מצד הילדים הכוללות דמעות, בכי, עצבים, קללות ולמעשה, כל קשת הרגשות הקיימים בבני אדם שלרובם עוד לא מלאו 5 שנים.

אם עדין לא יצא לכם לצפות בתעלול “אמרתי לילדים שלי שאכלתי להם את הממתקים” תתכוננו לצחוק הרבה ואפילו להתרגש מחלק מהתגובות הכל כך מקסימות, ילדותיות ובוגרות של מגוון הילדים. פשוט אדיר.

ג'ימי קימל אתגר הממתקים 2

aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...