פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה נפרד מחברה שלו ומציע טיול מסביב לעולם למישהי עם שם זהה לשלה

פרידות זה עסק מלוכלך. לא בגלל שזה עצוב או קשה (כאילו, זה גם, אבל אנחנו לא פה בשביל לדבר על רגשות) – אלא בעיקר כי זה חתיכת כאב ראש. צריך להתחיל לפנות את הדירה, למצוא שוכרים חדשים, לחלק רכוש ולעשות משמורת על הכלב. אבל הבאסה האמיתית נמצאת בדברים שאי אפשר לחלק או להציל. למשל, כרטיסי טיסה.

לבחור הנאה שבתמונה קוראים ג'ורדון אקסני, הוא קנדי בן 27, ולפני כמה חודשים הוא נפרד מחברה שלו, אליזבת גלאגר. עוד לפני זה, השניים תכננו לצאת בכריסטמס לטיול ואקסני פינק בכרטיס טיסה מסביב לעולם. נדיב מצידו.

ואז השניים נפרדו והאקס העצוב גילה שאי אפשר להחליף את השם על כרטיס הטיסה ולקחת חבר אחר ושגם לקבל את הכסף בחזרה זה לא ריאלי. בעיה? לא באמת, הבחור פנה לרדיט והודיע קבל ועדה שהוא מחפש בחורה בשם אליזבת גלאגר שתטוס איתו מסביב לעולם – בחינם.

יש לו 5 דרישות לעניין הזה:

  1. שתהיה שפויה, חכמה ומעניינת.
  2. שתמיד רצתה לטייל אבל לא היתה לה הזדמנות או כסף.
  3. שיהיה לה דרכון קנדי.
  4. שמוכנה לעשות דברים ספונטניים שיהפכו לסיפור שמספרים לנכדים.
  5. שתעביר את זה הלאה.

והנה מה שהוא לא דורש: "אני לא מחפש שום דבר בתמורה. לא חברות, לא רומנטיקה, לא סמים וגם לא לקחת סלפי ביחד. אם את חשה צורך לזרוק לי כמה מאות דולרים, סבבה. אבל הדבר היחיד שאני מבקש זה שתיהני מהטיול ושהוא יסב לך אושר". חמוד.

הטיול, למקרה שתהיתם, עובר בניו יורק, מילאנו, פראג, פריז, בנגקוק, ניו דלהי ובחזרה לטורנטו. והנה תגובה אופיינית בטוויטר של עוד קנדית מאוכזבת שנתקלה בתעלול הויראלי של ג'ורדן, אך לרוע מזלה הוריה העניקו לה את השם הלא נכון.

ציוץ כרטיס טיסה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...