פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

החלק החשוב ביותר של היום – שמאלץ!

לרגל המשחקים האולימפיים קלוגס החליטו להצטרף למצעד פרסומות השמאלץ שעל מרקע הטלויזיה.  בפרסומת החדשה שלהם מככבת האלופה האולימפית ומחזיקת שיא העולם בשחייה בסגנון חזה – רבקה סוני.

הפרסומת מציגה בהילוך איטי את רבקה במקצה התחרות, כשבזמן השחייה הקריין מעלה תהיות הקשורות לאובססיה האנושית שלנו לנצח ומציף את השאלה הפילוסופית “למה קו הסיום מקבל את כל התהילה?“. כשסוני מגיעה אל קצה ברכת השחייה הסרטון משתנה ומוצג לפתע ברוורס. סוני, חוזרת כביכול אל נקודת ההתחלה, שבה אל המקפצה ממנה התחיל הסרטון ויוצאת מהמים בדמות ילדה צעירה לזרועות אמה המעודדת ותומכת.

הפרסומת מצולמת ברמה גבוהה ומרשימה מאוד אך מלאה במשפטי שמאלץ בסגנון: “האמת היא שאין יעד ללא התחלה”, “אין להתראות ללא שלום”, “אין חלום מבלי לסגור את העיניים”, ומשפט המחץ הפלצני ביותר, “אין סיום של ‘הם חיו באושר ועושר’ מבלי התחלה של ‘היו היה פעם’ ובשביל קלוגס אין סיום מבלי החלק החשוב ביותר של היום – ארוחת הבוקר.” ובכל זאת, נדמה כי למרות עודף השמאלץ, היא תגרום לאמהות שבינינו להתרגש.

מכיוון שכבר שבענו מפרסומות אולימפיאדה והפרסומת נראית כמו העתק סביר מינוס של פרסומות אחרות המנסות לסחוט מאיתנו קצת התרגשות צוות הפטריה מעניק לפרסומת ציון 2 פטריות פורטובלו שמגיעות בעיקר לצלם. ונסיים בדאחקה אולימפית: היפנים מוזמנים להגיש ערעור על הציון.

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...