הפסקת צהריים: מנקה החלונות פינק את העובדים בוודקה

יום עבודה ארוך הוא אחד הדברים המבאסים. רבים מאיתנו עובדים בעבודות “9 עד 9”, וכמעט שלא זוכים לצאת מהמשרד ולראות אור יום לאורך שעות העבודה שלהם, שלא לדבר על חיי החברה שנפגעים וקיימים רק בסופ”ש. יש רק דבר אחד שיכול לפתור את הבעיה הזאת. לא, לא פיטורין, וודקה.

יצרנית הוודקה Ultimate Vodka, החליטה להתמקד באחד מבנייני המשרדים הגבוהים של מנהטן, המפוצצים בעובדי צווארון לבן שחייהם מרוכזים בכותלי המשרד, ויצרה קמפיין נחמד ביותר. מגג הבנין השתלשל מנקה חלונות לבוש בחליפת עסקים, כאשר הוא יורד במורד הבניין ועובר מול חלונות העובדים שבמקביל עסקו בעבודה שוטפת, ישיבות, או סתם בהייה ממושכת במסך המחשב. מנקה החלונות העסקי, עצר מול חלונות העובדים והרים שלטים עליהם נכתבו כל מיני ססמאות ומשפטים משעשעים כמו: “אתם קשים להשגה”, “בואו נשתה לכבוד יציאה מהעבודה לפני 6” וגם “מתי בפעם האחרונה נשמתם אויר נקי? זה דיי כיף”.

העובדים המופתעים נראו משועשעים מהמחווה נחמדה, נופפו לשלום למנקה החלונות וכמובן, נענו להזמנה שלו להתפנק עם דרינק על חשבון Ultinate vodka, בקוקטייל שארגנה החברה מחוץ לבנין המשרדים. הסנפלינג השיווקי הזה כמובן צולם, תועד והועלה לרשת על ידי החברה, והחל להיות מופץ בין עובדי העולם המתוסכלים, כך שבתום חמישה ימים מיום עלית הסרטון, הוא כבר חצה את מליון הצפיות וזכה לעשרות אלפי שיתופים.

אם גם אתם כלואים  במשרד, כנראה שדרינק וודקה לא ישפר את המצב, ואולי דווקא שנת צהריים טובה הייתה יכולה להיות מועילה יותר. אך בכל זאת, אתם מוזמנים להביט מהחלון, ולקוות שיום אחד מישהו ינקה אותו, ועל הדרך יגיש לכם וודקה.


לייק לפטריה בפייסבוק