פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ג'רי סיינפלד בהופעת סטנדאפ בתכנית הלילה של ג'ימי פאלון

אתם חייבים להודות שכבר הרבה זמן לא שמעתם את ג'רי סיינפלד בקטע סטנדאפ חדש. שלשום, בתכניתו השניה כמנחה החדש של הטונייט שואו, לאחר שהחליף את ג'יי לנו בתפקיד, אירח ג'ימי פאלון את סיינפלד, והאחרון העניק לקהל בתכנית קטע סטנדאפ חדש באורך חמש דקות.

אם התגעגעתם לג'רי סיינפלד הישן והטוב ולקטעי סטנד אפ מעולים שפתחו את הפרקים של "סיינפלד", ודאי תשמחו לצפות בקטע הזה ולזכות לפרץ נוסטלגיה מהנה, אך גם מאוד יכול להיות שמעט תתאכזבו. בכל זאת, סיינפלד כבר לא ילד, ומשהו בקסם שלו מעט התפוגג.


ובכל זאת, בחצי הראשון של הקטע סיינפלד משעשע במיוחד עם כמה תובנות מצחיקות על עידן הסלולאר, ועל העובדה שאנחנו כבר לא סובלים לדבר אחד עם השני בטלפון ומעדיפים להעביר את המסרים שלנו באופן חד צדדי באמצעות מסרונים. רגע השיא מגיע כשהוא מדגים כיצד אנחנו מתייחסים ל"חברים" שלנו שהפכו עם השנים מאובייקטים פיזיים לרשימה שמית בנייד. בהמשך הוא מדבר על ההבדל בין דואר לאימייל, ומסתלבט על עובדי הדואר האמריקאים, אולי כמחווה כלשהי ליריבות המיתולוגית שלו עם ניומן, השכן המרגיז שעובד כדוור.

ואגב, לאחר אם צפיתם בסרטון והתעורר בכם הרצון לראות פרק של סיינפלד ועדין לא ראיתם את האיחוד הסיינפלדי של ג'רי וג'רג' בפרסומת הסופרבול שלהם, זה בדיוק הזמן.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...