פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קורע לב: מה הייתם עושים אם הייתם נתקלים בילד שקופא מקור בתחנת האוטובוס?

איך הייתם מגיבים אם הייתם יושבים בתחנת אוטובוס בשיא החורף כשקור אימים בחוץ, ומגלים כי לידכם יושב ילד קטן כבן 10, שאינו לובש מעיל ורועד מקור? האם הייתם מורידים פריט לבוש ומסייעים לו? סרטון פרסומת חדש ועצמתי של ארגון SOS הנורבגי החליט לבצע את הניסוי הזה בתחנת אוטובוס כלשהי בעיר אוסלו באמצעות מצלמה נסתרת, ולבדוק כיצד יגיבו עוברי האורח לילד הקופא.

הסרטון שפורסם אתמול בצהריים הפך מיד ללהיט ויראלי עם מעל למליון צפיות בתוך פחות מיממה, למרות שהופץ בשפה הנורבגית וללא תרגום לאנגלית, פשוט כי התמונות מספיקות כדי לחמם את הלב ולגרום לצופה להתרגשות רבה. המראה של הילד הקטן שיושב קפוא בתחנה נג לליבם של רבים מהיושבים בתחנת האוטובוס, שהתפשטו ממעיליהם וצעיפיהם והעניקו אותם לילד הקטן בכדי שיתחמם.


מטרת הסרטון היא להדגים מה מצבם של הילדים הסורים שחווים רגעים קשים ובלתי נסבלים בעת שבמדינתם מתנהל מלחמת אזרחים עקובה מדם. הסרטון קורא לצופים לתרום עבור כפרי SOS בסוריה, במטרה לרכוש מעילים ופריטים מחממים נוספים לחורף עבור אותם ילדים מסכנים שהמלחמה לא מאפשרת להם לנהל אורח חיים נורמלי ורגיל ולרכוש פריטים בסיסיים, מצב שהוא בהחלט קורע לב.

אתם מוזמנים ללחוץ על כפתור הכתוביות המופיע בסרגל התחתון בסרטון היוטיוב, ולהוסיף כתוביות באנגלית שילוו את הסרטון, למרות שכפי שכבר כתבנו, ממש אין צורך בכך.

ילד קופא מקור 1

ילד קופא מקור 2

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...