פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

צפו: האיחוד החלקי של כוכבי סיינפלד במהלך משחק הסופרבול

לפני כשבועיים החלו לרוץ ברשת שמועות על איחוד אפשרי של חברי "סיינפלד" המיתולוגית, לאחר שג'רי סיינפלד וג'ייסון אלכסנדר (ג'ורג') נצפו מבלים יחד במסעדה הכי מפורסמת בטלויזיה “Tom's Restaurant”, המסעדה בה נהגו לבלות יחד ג'רי, איליין, ג'ורג' וקריימר במהלך תשע העונות של הסדרה הקומית המצחיקה בהיסטוריה, במה שנראה כמו יום צילומים דיסקרטי לקראת פרוייקט לא ידוע.

סיינפלד עצמו אמנם הכחיש אז כי מדובר בצילומי פרק איחוד או פרסומת כלשהי, אך הלילה, במהלך משחק הסופרבול, נחשפה ההפתעה הגדולה ביותר של הערב, כשבמהלך המשחק שודר פרסומת-פרומו לסדרת האינטרנט המצליחה של סיינפלד "קומיקאים שותים קפה במכונית", פרסומת בה מתאחדים כמה מחברי סיינפלד לתשדיר קצר בן דקה וחצי.


בסרטון, תקציר של הפרק המלא (בו ניתן לצפות כאן), מארח סיינפלד ברכבו את ג'ייסון אלכסנדר המגלם שוב את דמותו של ג'ורג', כאשר השניים מעבירים את הזמן יחד בזמן משחק הסופרבול, וג'רי בא בטענות לג'ורג' ומאשים אותו כי בגללו לא הוזמנו לאף מסיבת צפייה במשחק. בסיומה של הסצינה זכו הצופים גם לביקור של דמותו האגדית של ניומן.

למרות הארומה הסיינפלדית המוכרת העולה מהסרטון, אפשר לומר בכנות שהתאכזבנו. הסרטון משעשע ברמה מינורית, ורק ההופעה של ניומן מצילה אותו מכישלון מוחלט. הדיאלוג בין ג'רי לג'ורג' אמנם יעלה בכם נשכחות ויגרום לכם לרצות שוב לראות פרקים של סיינפלד בשידור חוזר, אך לא ממש מספק את הסחורה, מסיבה לא ברורה.

תכניתו האינטרנטית של סיינפלד זוכה להצלחה גדולה מאוד ברשת עם מליוני צפיות בסרטונים השונים בהם התארחו קומיקאים כמו שרה סילברמן, לארי דיויד, כריס רוק ואחרים, והסרטון מקדם את סדרת הפרקים החדשה.

כזכור, כוכבי הסדרה כבר התאחדו בעבר, במסגרת כמה מפרקי הסיום של הסיטקום הגאוני "תרגיע", בסדרת פרקים מבריקים, שבניגוד לסרטון הזה, הזכירו לנו עד כמה גאונים היו יוצרי סיינפלד, וכיצד אפשר לבצע איחוד איכותי גם בלי פרק ספיישל מיוחד או מפגש מאולץ בין השחקנים. בסיכומו של עניין, סיינפלד יצא שקרן, ואנחנו יצאנו מופתעים אך מבואסים. מה דעתכם? איחוד ראוי או גימיק מיותר?

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...