צפו: 2 הפרסומות המעולות שזכו בתחרות הסופרבול של דוריטוס

הלילה (בין ראשון לשני) נערך סוף סוף משחק הסופרבול המדובר, משחק שהפך לגמר הסופרבול הכי חד צדדי בהיסטוריה, והביא תואר ראשון לקבוצה מסיאטל שפשוט פרקה את יריבתה מדנבר.

אירוע הסופרבול הביא לסיומה גם את תחרות הפרסומות השנתית והמדוברת של דוריטוס, במסגרתה התבקשו גולשים וצרכנים מכל רחבי העולם לייצר פרסומת עבור המותג, ולהתמודד על פרס מטורף של מליון דולרים. המלחמה על לב הגולשים שהצביעו בתחרות הייתה קשה, וחמש הפרסומות שהגיעו לקו הגמר היו כולן מעולות, אבל רק שתיים, שהן בהחלט אדירות, חצו את קו הסיום יחד, והפכו למנצחות הגדולות של התחרות.

צפו בכל פרסומות הסופרבול המעולות כאן

הפרסומת Cowboy Kid, הופקה על ידי זוג הורים בעלות של 3000 דולרים בלבד, אשר יחד עם עזרה של כ-30 חברים ובני משפחה, יצרו את אחת הפרסומות המשעשעות, המציגה אמא החוזרת מקניות ומבקשת עזרה מילדיה. השניים לא ממהרים לקום ולעזור עד שהאם מבשרת להם שהם יזכו לקבל דוריטוס אם יעשו זאת. האח הקטן רוכב על הכלב המשפחתי ממש כמו ברודיאו בדרך לשקית הדוריטוס הנכספת, בפרסומת מתוקה ומקסימה.


הפרסומת השניה ששודרה אמש במהלך המשחק, הייתה “מכונת הזמן”, לטעמי הפרסומת המוצלחת מכולן, המציגה ילד שבנה מכונת זמן לכאורה, באמצעותה הוא מרמה את השכן התמים וגורם לו להעביר אליו את שקית הדוריטוס שלו בתמורה לנסיעה הזמן. הפאנץ’ של הפרסומת הורס, ויגרום לכם לצחוק בקול. הפרסומת הזאת אגב, הופקה בעלות של 200 דולרים בלבד!


אחת מהפרסומות הזוכות תזכה את בעליה בפרס של מליון דולר ואילו זאת שהגיעה למקום השני, תגרוף פרס צנוע יותר של חמישים אלף דולרים. ההכרזה אמורה להיות ממש הבוקר, שעון ארצות הברית, ואם אנחנו מבינים נכון את הלך הרוחות, מדובר כנראה בפרסומת הקאובוי קיד. צפו בשני הסרטונים הנהדרים.

לייק לפטריה בפייסבוק