הבחור הזה מצא דרך גאונית להפתיע את אשתו ולגלות לה שהיא בהריון

את סאם וניה, זוג מתוק שמתגורר בטקסס שבארצות הברית, יצא לנו לפגוש לראשונה לפני כשנה וחצי, כשהשניים פרסמו סרטון מקסים שכבש את הרשת בו הם מבצעים תוך כדי נסיעה ברכב ליפ-סינק אדיר לשיר הנפלא “love is an open door” מתוך הסרט “פרוזן”. בנוסף להיותם כוכבי רשת עם ערוץ יוטיוב פופולארי בו מאות אלפי גולשים עוקבים אחרי החיים שלהם, השניים הם גם הורים לשתי בנות קטנות ומתוקות להחריד, ולאחרונה קיוו שיוכלו להרחיב את המשפחה עם תינוק חדש.

בפעמיים הקודמות בהן נכנסו להריון, כמיטב המסורת, הייתה זו ניה שהפתיעה את בעלה כשבישרה לו את החדשות הטובות, אלא שהפעם, החליט סאם לשנות את היוצרות ולנסות להפוך לגבר הראשון אי פעם שיבשר לאשתו שהיא בהריון. כמובן, הטבע והרפואה המתקדמת עדין לא מצאו דרך לגרום לגברים להיכנס להריון כך שהמשימה שניצבה בפניו הייתה לא פשוטה, אולם לסאם הייתה תכנית גאונית, ואחרי שקיבל הודעת טקסט מפתיעה מאשתו במהלך משמרת הלילה שלו בעבודה בה כתבה לו שהיא מאחרת בשבועיים, הוא החליט להוציא אותה אל הפועל.

כשחזר הביתה בשעת בוקר מוקדמת, בזמן שאשתו וצמד הקטנטנים נמצאים במטבח ואוכלים ארוחת בוקר, ניצל סאם את העובדה שאשתו נוהגת ללכת לשירותים כמה פעמים במהלך הלילה אבל לא מורידה את המים כדי לא להעיר את הילדים, ונכנס לשירותים כשהוא מצויד בבדיקת הריון. הוא לקח דגימה קטנה מהשתן שלה, טפטף על הבדיקה וגילה שני פסים המבשרים שאשתו בהריון. חמוש במצלמה ובבדיקת ההיריון החיובית, חזר סאם למטבח ובישר לאשתו את ההודעה המשמחת בדרך יצירתית במיוחד.

כצפוי, ניה ההמומה הייתה בטוחה שבעלה עובד עליה והתגובה שלה כשהיא סוף סוף הבינה מה בדיוק מתרחש היא פשוט פרייסלס. הסרטון שפרסם סאם בערוץ היוטיוב של השניים ומתעד את השתלשלות האירועים הפך ויראלי וזכה למיליוני צפיות ביומיים שחלפו מאז פורסם, ובצדק. הנה הסרטון לפניכם, ואנחנו מזהירים, אתם הולכים להתאהב במשפחה הזאת.

לייק לפטריה בפייסבוק