תענוג: זוג הורים מבצעים ליפסינק נפלא בזמן נהיגה לשיר מתוך הסרט פרוזן

לפני כארבעה חודשים יצא לראשונה לאקרנים סרט האנימציה המוזיקלי החדש מבית דיסני Frozen (לשבור את הקרח), סרט מקסים שזכה לביקורות מעולות ולהצלחה חסרת תקדים בקופות. השיר “let it go” מתוך פסקול הסרט הפך ללהיט ענק, זכה בפרס האוסקר על השיר הטוב ביותר בסרט, וגם זכה לבאז עצום ברשת עם מאות גרסאות כיסוי שונות ומשונות מצד הגולשים ברשת, גרסאות שזכו בעצמן למליוני צפיות.

בדיוק רגע לפני שהשיר הזה כבר יוצא לכולם מכל החורים, מגיע הסרטון הויראלי המקסים הבא, המציג זוג הורים משעשעים ונאים (כפי שמבשרת כותרת הסרטון) הנוסעים ברכבם ביחד עם ילדתם הקטנה, תוך שהם מייצרים ביצוע ליפסינק נהדר לשיר אחר והרבה פחות מוכר מתוך פסקול הסרט, Love is an open door.


הקסם בסרטון המתוק הזה טמון בעובדה שדווקא הילדה היושבת במושב האחורי נראית משועממת, מפוהקת ונבוכה לאור ההשתטות המטופשת של הוריה, בזמן שהשניים, שכנראה נהנו מהסרט אפילו יותר ממנה, נראים כאילו הם נמצאים על במה מול קהל של אלפים, כשהם נכנסים עד הסוף לדמויות וממש משחקים את הסצינה מתוך הסרט, עם רוח נעורים ושטות שפשוט כיף לצפות בה.

הסרטון שפורסם אתמול עדין לא מיצה את הפוטנציאל הויראלי שלו, אבל סביר להניח שיהפוך ללהיט גדול, ואולי יכניס למעגל הויראליות גם את הלהיט הזה מתוך אחד מסרטי האנימציה הכי מוצלחים של דיסני בכל הזמנים. תענוג.

הורים ליפסינק 3

 

לייק לפטריה בפייסבוק