חן טל מחקה את קים קרדשיאן בסדרת תמונות פרובוקטיביות ללא צנזורה

לפני קצת יותר משבוע וחצי, הצליחה קים קרדשיאן “לשבור את האינטרנט” כשצילומי השער השערורייתיים שלה עבור מגזין “Paper” הפכו לשיחת השבוע ברשת, גרמו לכמה מיליוני גברים בעולם להיות מאושרים ועברו בכמה קילומטרים טובים את גבול הטעם הטוב.

התמונות של קרדשיאן זכו לאינסוף פארודיות, חיקויים וממים ברשת, וכעת, אפשר להיות גאים. גם למדינת ישראל הקטנטנה יש תואמת קים קרדשיאן משלה. קוראים לה חן טל, ואתם כבר מכירים אותה בתור הדמות הנשית הכי פרובוקטיבית ברשת ומי שמעלה בכל יום תמונות לא ממש רחוקות ברמת החשיפה שלהם מאלה של קרדשיאן.

לאחר כמה טיזרים בדמות תמונות וסרטונים מצונזרים שפורסמו בסוף השבוע שעבר בפרופילי הפייסבוק של טל וחיון, נחשפים הבוקר כמה מהצילומים הרשמיים והלא מצונזרים של חן טל מתוך “סט צילומי מחווה חושפניים”, הומאז’ ישראלי ראשון לתמונות של קרדשיאן בהפקה משותפת לה ולפורטל חדשות הטלויזיה והאינטרנט של עומרי חיון, שמבטיח מצדו לייצר לא מעט כותרות ו”לשבור את האינטרנט הישראלי” עם התמונות. אם אתם מתעקשים שנהמר, יש לנו הרגשה חזקה שהוא הצליח.

בפורטל של עומרי חיון מבטיחים לפרסם את כל התמונות בהדרגה, ממש כמו שעשו החברים ב-Paper Magazine שחשפו תחילה רק את התמונות ה”רגועות” יותר, אם אפשר להגדיר אותן ככה, ורק ביום שאחרי פרסמו גם את התמונות הפרונטליות המפורסמות והבוטות יותר, שהפילו את גולשי האינטרנט בעולם מהרגליים.

אחרי הטעימה הראשונה הזאת מהגרסה הישראלית ולאור העובדה שכבר ראינו את טל כבר עשרות פעמים בתמונות מופרעות לא פחות, אפשר לומר שמדובר בחיקוי נחמד שלא ממש הפיל אותנו מהכסא, ואם שואלים אותנו, אפשר היה לוותר גם עליו וגם על התמונות המקוריות של קים  למען פיד נקי ובטוח יותר עבור עתיד לילדנו.

אז כיצד תגיב הרשת הישראלית לפרובוקציה החדשה מבית עומרי חיון? כנראה שאנחנו לא בדיוק צפויים למפגן תרבות איכותי בשיח ובתגובות ברשת. נותר רק לתהות האם ישראל מוכנה מנטלית לדמות שערורייתית כמו חן טל, שממשיכה לצפצף על ים המבקרים והמקללים שהורגים אותה על בסיס יומי ברשת, ולחשוף את עצמה בלי בושה.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hental20 (@hental2o)

עדכון (24.11)

אחרי שהצליחו במשימתם לשבור את האינטרנט הישראלי ולעורר באז אדיר ברשת, עם מאות אלפי גולשים שפקדו את הבלוג של עומרי חיון (והפילו אותו ליותר משעה), ואת שאר האתרים שסיקרו את תמונות המחווה הנועזות ומלאות הפוטושופ (כאן למעלה) של חן טל לאלה של מלכת הטראש קים קרדשיאן, הכול כבר מוכן לסיבוב השני בקרב על הפלת רשת.

הבוקר, מפרסם חיון שתי תמונות נוספות בסדרת חן-טל-עושה-קרדשיאן-וכולם-מרוצים, והפעם, בניגוד לשתי התמונות ה”פושרות” של אתמול, היא כבר הולכת עד הסוף, ממש כמו המלכה האם. התוצאה המצונזרת לפניכם, ואם אתם ממש חשים צורך עז להתלכלך, אתם מוזמנים לפקוד את פורטל חדשות הבידור והאינטרנט כדי לצפות בתמונות המלאות.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hental20 (@hental2o)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hental20 (@hental2o)

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק