מבריק: ככה נראית פרסומות לבנק כשאומרים בה רק את האמת

מה אתם יותר, מלנכוליים או על הגג? עצובים או שמחים? מדוכאים או בהיי מטורף כאילו הרגע נפלתם לתוך חבית מלאה בקוקאין? האמת היא שהתשובה די ברורה: מבואסים. למה? כי הבנק שלכם (וגם של כל היתר, אז אל תרגישו רע) מבזבז עמלות שלקח מכם (ויש מי שיאמרו – בעורמה) על פרסומות ממש גרועות. מילא היו שופכים את הכסף על פרסומות טובות, ככה הייתם שמחים לשלם את עמלת “הפקיד הזיז כסא ועשה אפצ’י” בגובה 10.80 שקל – אבל על פרסומות גרועות?

בדיוק מהסיבה הזאת אנחנו רוצים להציג בפניכם את בנק נורדנט, שהסניפים שלו אמנם קצת רחוקים (הוא נמצא בנורווגיה), אבל לפחות כשהוא עושה פרסומות – הוא מנסה להימנע מבולשיט וגם מוסיף קצת הומור עצמי און טופ.

בפרסומות הזאת נורדנט עושים צחוק מהתסריט המוכר של פרסומות מהסוג הזה. עד כדי כך שהמשפט הראשון בפרסומת הוא: “שלום, אני שחקן, משלמים לי עשרת אלפים דולר כדי לספר לכם שנורדנט טוב יותר מבנקים אחרים. נבחרתי לתפקיד פשוט כי אני נאה יותר מהמנכ”ל האמיתי של הבנק”. משם השחקן ממשיך לעשות את כל הדברים ש”בנקאים” עושים בפרסומות האלה, אבל עם קריינות שעושה את הסיפור להרבה יותר מעניין ובעיקר מאוד מצחיק.

אבל חוץ מלשעשע את הצופים ולעקוץ פרסומאים ובנקים אחרים, בנורדנט בעיקר מנסים למתג את עצמם כבנק שקוף. שזה כנראה, בנורווגית, בנק שפחות עושק את הלקוחות שלו. בינתיים נראה שהם לא עובדים עם שקלים, אבל אם יש לכם כמה קרונות נורווגיות, אתם מוזמנים לבחון את אמינות הטענה שלהם.

לייק לפטריה בפייסבוק