אוי ואבוי: תמונות השער החדשות של קים קרדשיאן הולכות לשבור את האינטרנט

לכבוד מהדורת החורף המיוחדת שלהם, החליטו החברים ב”פייפר מגזין” (Paper Magazine) שהם רוצים לייצר גיליון מיוחד ש”ישבור את האינטרנט”. אז איך שוברים את האינטרנט עם גיליון מודפס? ובכן, מגייסים לתמונת השער של המגזין את כוכבת הטראש הבלתי מעורערת, מי שהפכה, ורק אלוהים יודע איך, לאחד מאייקוני תרבות הפופ המפלצתיים ביותר שידעה האנושות, זו שכל יציאה שלה מהבית זוכה לאלפי כתבות ברשת, קים קרדשיאן.

אתמול, יומיים לפני יציאת המגזין לחנויות, צייצה קרדשיאן בפרופיל הטוויטר שלה את המשפט הבא: “והם אומרים שאין לי כישרון… נסו אתם לייצב כוס שמפניה על הישבן”, ויחד אתו חשפה לראשונה את צמד התמונות החדשות שיעטרו את שער המגזין.

כפי שאתם ודאי מתארים לעצמכם, התמונות שיצרו באז עצום ברשת בשעות האחרונות מאז פורסמו, בוטות, חושפניות ובדיוק כמו ששמו להם למטרה במגזין, כבר החלו במשימתן לשבור את הרשת, עם אינסוף אייטמים בנושא שצצו בשעות שחלפו מאז פרסומן, וכוללות בעיקר תגובות שמתקשות לעכל את המחזה ההזוי.

אז מה בדיוק מתרחש בתמונות שהולכות להפוך לשיחת היום ברשת? בתמונה הראשונה מייצבת קרדשיאן כוס שמפניה על הסמל המסחרי שלה כשהיא לבושה בשמלת ערב. עד כאן, הכל ממש לא שגרתי, אבל עדין איכשהו עובר צנזורה. בתמונה השנייה לעומת זאת, קים כבר מוותרת על פריטי הלבוש המיותרים, וחושפת את הישבן העצום והלא הגיוני שלה לעולם במלוא הדרו.

מקנחת עם שני הסמלים המסחריים שלה, הישבן והפרובוקציות. את התמונה הלא מצונזרת אתם יכולים לראות כאן, בפרופיל האינסטגרם שלה או באתר המגזין (אם אתם גולשים מהמובייל ואין לכם אינסטגרם)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

יש המון דברים שאפשר לומר על קים קרדשיאן, רובם לא ממש חיובים, אבל חייבים להודות, לאישה הזאת אין מחסומים והיא בורכה בכישרון בלתי מוסבר שרק מתי מעט זוכים לו, הכישרון להפוך את עצמה לכוכבת על מבלי שתרמה שום דבר מועיל לעולם הזה. כלומר, בהנחה שאתם לא מכורים לקרדשיאנז, כי אז הבעיה היא לחלוטין אצלכם.

לייק לפטריה בפייסבוק