פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך תעקפו את סימני הוי הכחולים בוואטסאפ אם יש לכם אנדרואיד

לפני קצת פחות משבוע, התעוררנו כולנו לשחר של יום חדש בכל הנוגע להודעות הוואטסאפ שאנחנו שולחים, וזאת בעקבות שני סימוני הוי הכחולים, התוספת החדשה לאפליקציה שמאפשרת לכל מי ששלח לנו הודעה לדעת האם ומתי קראנו אותה.

אז נכון, עבור חלק מהאנשים מדובר בשינוי מינורי שלא משפיע על חייהם, אבל עבור אלה מאתנו שרגילים להתנהל ולתפקד באמצעות הוואטספ מדובר בשינוי מאוד מעצבן ולא חיובי, שפוגע בפרטיות, מציק ובעיקר מאלץ אותנו לחשוב פעמיים לפני שאנחנו מקבלים הודעה ומעזים להחליט להמשיך בחיי השגרה שלנו ולא לענות ממש עכשיו.

אז איך בכל זאת אפשר לעקוף את משטר הטרור החדש של צמד המלשנים הכחולים? נכון לעכשיו, ובמיוחד אם אתם בעלי אייפון, אין לכם יותר מדי מה לעשות בעניין, היות ובוואטסאפ עדין לא יצרו הגדרת פרטיות מתאימה שתאפשר לבחור האם להפעיל את הפיצ'ר הזה. אולם, אם אתם בעלי אנדרואיד, יש פתרון קל ויעיל שיעזור לכם לחמוק מאישור הקריאה על ההודעות שקיבלתם בלי להתאמץ ובלי להוריד אף אפליקציה חדשה.

איך זה עובד?

תחילה, צרו מקום פנוי בשולחן העבודה בסמארטפון שלכם, עדיף מסך חדש ונקי. לחצו לחיצה ממושכת על המסך ונווטו לתפריט הווידג'טים (יישומונים) שלכם. דפדפו בין הוידג'טים השונים, עד שתמצאו את ווידג'ט תצוגת הודעות מתוך וואטסאפ (ימני תחתון בתמונה).

אנדרואיד ביטול וי כחול ווידג'ט

בחרו בו על ידי לחיצה ממושכת, והוסיפו אותו למקום הפנוי על שולחן העבודה שלכם. כעת, כל הודעת וואטסאפ חדשה שתקבלו, תתעדכן אוטומטית במסך הבית שלכם, ותוכלו לקרוא אותה מבלי להיכנס לאפליקציה עצמה, ומבלי שסימני הוי הכחולים יתעדכנו אצל השולח.

אנדרואיד ביטול וי כחול ווידג'ט על שולחן העבודה

גם אם תיכנסו לוואטסאפ (לא דרך הווידג'ט) בכדי לקרוא הודעה אחרת ממישהו אחר למשל, עדין תהיו מוגנים מפני הוי הכחול. רק כניסה לחלונית השיחה הספציפית עם אותו אדם תגרור אחריה את סימני הוי הכחולים שיאשרו רשמית שקראתם את ההודעה. היתרון? זה עובד. החיסרון? אם אתם מקבלים הודעות בשצף קצף, יהיה קשה לעקוב אחר כולם בגלל המקום המצומצם בווידג'ט.

בדיוק בגלל זה, מומלץ לבחור בגודל המקסימלי האפשרי של תוסף הוואטסאפ (כפי שמופיע בתמונה הבאה), כדי לאפשר לכם לראות כמה שיותר הודעות וטקסט על במסך הבית בלי צורך להיכנס לאפליקציה. כדי לשחק עם גודל הווידג'ט לחצו עליו לחיצה ממושכת ומתחו אותו כלפי מטה.

אנדרואיד ביטול וי כחול ווידג'ט גדול

ובחזרה למשתמשי האייפון. עד שיימצא פתרון הולם, גם לכם יש דרך להימנע, לפחות ברגעים הראשונים, מהסימון על קריאת ההודעה. תוכלו לעשות את זה על ידי מעבר למצב טיסה לאחר קבלת ההודעה. הבעיה שהופכת את הסיפור הזה ללא ממש יעיל: ברגע שתבטלו את מצב הטיסה אחרי שקראתם את ההודעה, ולא משנה אם תיכנסו לוואטסאפ או לא, יקבל השולח את שני סימני הוי הכחולים, כך שאם אתם ממש חייבים לסנן, העונש שלכם יהיה חוסר זמינות לפרק הזמן בו תבחרו.

 

אם אתם ממש נואשים, והשינוי הזה מדכא אתכם, תוכלו להתאמץ קצת ולמצוא לא מעט מדריכי םברשת שיסבירו לכם איך להתקין מחדש את הגירסה הקודמת של וואטסאפ. בהצלחה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...