פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זה מה שעשתה האם אחרי שאף ילד לא הופיע למסיבת יום ההולדת של הבן האוטיסט שלה

גלן בוראטי, הילד המתוק בן ה-6 בתמונה סובל מאפילפסיה ואוטיזם ולפני קצת פחות משבועיים חווה את אחד האירועים הכי עצובים ומשפילים שילד בגילו יכול לחוות.

לרגל יום ההולדת השישי שלו, החליטו ההורים לערוך לו מסיבה עם חבריו לכיתה. לצערה של אשלי, האם, אף אחד מההורים של הילדים בכיתה לא אישר הגעה לאירוע, אך בלבה נותרה תקווה שלפחות כמה מהם יופיעו ברגע האמת לחגיגה. אלא שאף אחד מ-16 הילדים בכיתה לא בא, ואשלי נאצלה לבשר לבנה שהמסיבה מבוטלת.

מסיבת הפתעה לילד אוטיסט 1

המראה העצוב של הדמעות בעיניים המאוכזבות של גלן הוא מראה שאף אמא לא רוצה לראות ואשלי פשוט נשברה. כדי לפרוק קצת מסערת הרגשות שלה, היא פנתה לפייסבוק ופרסמה פוסט בקבוצות "תלונות והמלצות" של מחוז osceola בפלורידה, שם הם מתגוררים, בה חברים יותר מ-10,000 גולשים.

"אני יודעת שזה משהו קצת מטופש להתלונן עליו, אבל הלב שלי נשבר עבור הבן שלי. הזמנו את כל הכיתה שלו (16 ילדים) לבית שלנו כדי לחגוג לו יום הולדת 6. אף אחד לא הגיע". היא כתבה באחד הפוסטים הכי עצובים שנכתבו אי פעם.

מסיבת הפתעה לילד אוטיסט 2

ואז, מיד עם פרסום הפוסט וכמו באגדות, קיבל הסיפור טוויסט סופר מרגש בעלילה. אשלי וג'ון בעלה, החלו מקבלים אינסוף פניות מאנשים זרים מהסביבה שלא מכירים אותם, ובכל זאת שאלו אם הם יכולים לבוא עם הילדים כדי לחגוג לגלן את יום ההולדת. בנוסף אליהם, קיבלה אשלי גם פניה מתחנות המשטרה וכיבוי האש המקומיות, שביקשו גם הם לתרום מזמנם ולהשתתף בחגיגה כדי לשמח את גלן.

מסיבת הפתעה לילד אוטיסט 3

וכך, שבוע בדיוק מאוחר יותר, כשגלן המתוק חזר מבית הספר, חיכתה לו הפתעה ענקית בחצר הבית.

מסיבת הפתעה לילד אוטיסט 4

15 ילדים ו-25 הורים, ביחד עם שוטרים ולוחמי אש חיכו לו בחצר הבית וכמובן לא שכחו להביא איתם ים של מתנות מגניבות וגם כבאיות, ניידות משטרה, רכבי שטח ועוד שלל אטרקציות עבור הילד הנרגש.

מסיבת הפתעה לילד אוטיסט 5גלן 6

גלן זכה גם לעוגה וממתקים ובעיקר ליחס של סופרסטאר מכל האנשים שהגיעו למסיבה, פיצוי נפלא על עגמת הנפש בשבוע שלפני.

מסיבת הפתעה לילד אוטיסט 6גלן 7

אי אפשר לראות בתמונות, אבל אפילו מסוק משטרתי מיוחד לקח הפסקה מהפעילות השגרתית שלו וטס מעל הבית של גלן בגובה נמוך כדי שגלן יוכל לראות את הטייס מנופף לו.

מסיבת הפתעה לילד אוטיסט 7

כמובן, ההורים הנרגשים לא ידעו את נפשם מרוב אושר, וג'ון, האב, פרסם בפרופיל הפייסבוק שלו סטטוס מרגש בו הוא מודה לכל חברי הקהילה ולמי שעזר והגיע לשמח את הבן שלו.

מסיבת הפתעה לילד אוטיסט 8

לא חסרים מקרים בהם פייסבוק נחלץ לעזרתם של גולשים עם סיפורים מחממי לב, אבל אין ספק שזה אחד המרגשים שנתקלנו בהם, כזה שמדגים כמה אהבה יש לנו בני האדם לתת כשאנחנו לא מתעסקים בפוליטיקה, מלחמות ושאר השטויות היום יומיות.

מסיבת הפתעה לילד אוטיסט 10

גלן זכה למסיבת יום הולדת מהסרטים, חימם לכולנו את הלב, ולא שכח לבדוק מקרוב את האופנוע המשטרתי והכבאית רגע לפני שהערב נגמר.

מסיבת הפתעה לילד אוטיסט 9גלן 5

מוזמנים לצפות גם בכתבת וידאו של רשת myFox על הסיפור. בתמונה: אשלי, גלן ואחותו.

גלן 9

באמצעות: buzzFeed

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...