פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הסרטון הזה מדגים בצורה מושלמת כמה קשה להיות אמא

בנוסף לתינוק או התינוקת חדשים ומתוקים, חוזרת כל אמא טרייה מבית החולים גם עם תוספת מתבקשת: כוחות-על מיוחדים שנוצרים בזמן הלידה ומאפשרים לה להפוך למעין סופר וומן שצליחה לדחוס טיפול בעולל פלוס אינסוף מטלות ופעילויות בבית למספר מאוד מוגבל של שעות ערנות ביום. ובכל זאת, למרות היכולת המופלאה לתפקד תחת לחץ באופן יומיומי, אימהות רבות מוצאות את עצמן מסננות לא פעם את המשפט השחוק והמוכר “אני לא מספיקה כלום”.

אסתר אנדרסון, אמא לילדה שת שנה בשם אליה, העלתה לפני מספר ימים לבלוג שלה סרטון מצחיק בו היא מספקת הסבר הגיוני ומקסים לסיבה האמיתית בגללה אימהות לא מספיקות כלום בבית. כפי שאתם ודאי מבינים, הכוכבת של הסרטון היא כמובן התינוקת הקטנה, שנראה שכל ייעודה בעולם, ממש כמו רוב התינוקות בגילה הוא לבלגן, להחריב ולשבש את הפעילות של אמא שלה.

אגב, אם אליה הקטנה נראית לכם מוכרת, זה בגלל שלא מזמן פגשנו אותה בסרטון נפלא נוסף שפרסמה אנדרסון, שם הבת שלה מסרבת לאפשר לה לישון את שנת הצהריים שלה. הסרטון החדש של אסתר הפך לסנסציה ויראלית לאחר שפורסם בעמוד הפייסבוק של הבלוג שלה, שם צבר קרוב ל-70 מיליון צפיות ומעל ל-2 מליון שיתופים, והמספרים הללו לא כוללים את גרסת היוטיוב שגם היא זכתה למליוני צפיות.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...