לסביות מאיימות: נתחתן עם החברים שלכן

לפני כשלושה שבועות, עלה לרשת הסרטון המשעשע בו הומואים מפצירים בגברים סטרייטים, לתמוך בנישואים חד מיניים, תוך שהם מאיימים כי אם לא יעשו כך, יתחתנו ההומואים עם החברות שלהם, שכן הומואים הם הבעל המושלם עבור נשים. הסרטון המעולה והיצירתי ההוא שהועלה על ידי גרף למעלה ממליון צפיות תוך ימים בודדים ויצא באז ברחבי העולם.

כעת, וזה היה רק עניין של זמן, מגיעה סוף סוף הגירסה הנשית והלסבית של הסרטון הזה. תקציר הפרקים הקודמים: לאחרונה אישרו שלוש מדינות נוספות בארצות הברית את חוק הנישואים החד מיניים, לאחר עשרות שנים בהן נדחה החוק ביותר משלושים מדינות. כעת מדובר בסה”כ בתשע מדינות כאלה ומטרתם של ההומואים והלסביות היא כמובן לעזור לחוק הזה להתפשט ולהתקיים גם בשאר המדינות בהן קיים רוב נגדו.

עוד בפטריה: כשהבת שלי הודיעה שהיא מתחתנת עם בחורה

 

בסרטון, בדיוק כמו בגרסה הגברית, מפצירות הנשים הלסביות באלה הסטרייטיות לתמוך בנישואים חד מיניים. גם הפעם, על הפרק קיים איום קיומי עבור נשים. לא תתמכו בחוק? נתחתן עם הגברים שלכם. הנשים הלסביות מסבירות מדוע דווקא הן יהיו הנשים המושלמות עבור הגברים שלכם, והן מציגות טיעונים מנצחים: הן אוהבות ספורט, מעדיפות משחקי NBA על בילוי בתאטרון ופלייסטיישן על מניקור ופדיקור. החבר שלן בהה כרגע בחזה של המלצרית? אז מה, גם הן. עכביש בחדר השינה? הן תמחצנה אותו.

הגרסה הראשונה והגברית של הסרטון הרבה יותר מצחיקה לדעתי, אך גם הגרסה הלסבית לא רעה בכלל, וכל כך נכונה. אולי בעצם האנושות חיה בטעות אחת גדולה. אולי הזיווגים המושלמים הם בכלל הומואים עם סטרייטיות ולהיפך? צפו בסרטון, ושפטו בעצמכם.

לייק לפטריה בפייסבוק