מקסים: כשהבת שלי הודיעה שהיא מתחתנת עם בחורה

אלא אם אתם אוליגרכים ששוחים בכסף ונותנים גיחה לחו”ל בכל שני וחמישי, טיסה היא תמיד דבר מרגש. אין כמו התחושה המופלאה הזו של אריזת המזוודות, הנסיעה לנמל התעופה, הדיוטי פרי וכמובן, הנחיתה במדינה זרה.  עבור ארני גולדשטיין, יהודי מארצות הברית ואב גאה לבחורה יפהפייה בשם ג’יל, הטיסה מקצה לקצה בארצות הברית, הייתה מיוחדת ומרגשת הרבה יותר.

לארני ובתו היה תמיד קשר מיוחד. כמו כל אבא, לארני היו שאיפות וחלומות עבור ג’יל, כשאחת מהן הייתה להשיא אותה לאישה לבעל נחמד ומקסים.אולם, למרות מעל עשרים שנות הורות, שום דבר לא הכין אותו לרגע ההוא, בו בתו הגיעה לבקר אותו ובקשה ממנו את ברכתו, להינשא לבחורה אחרת.

הסרטון המקסים והמרגש הבא, מציג את סיפורו של ארני, בדרכו לחתונת בתו הלסבית. גולדשטיין מספר על היחסים שלו עם בתו לאורך השנים, על התחושות הלא מוכרות שחש כאשר בתו בישרה לו על החתונה החד מינית, ועל החששות והפחדים הרבים לקראת האירוע. כיצד זה הולך להיראות? איך ירגיש שיראה את בתו עומדת מתחת לחופה כשלידה בחורה אחרת?

חברת התיירות  Expedia הפכה את הסיפור הנוגע הזה לחלק מהקמפיין החדש שלה תחת הסלוגן “Find your understanding” או בתרגום חופשי לעברית “מצא את ההבנה שבך”. הסרטון שערוך ועשוי נהדר זכה כבר למיליון וחצי צפיות ביוטיוב ולאלפי אזכורים בטוויטר. איך הגיב האב כשראה את בתו בשמלת כלה? ואיך הגיב למראה בחורה נוספת בשמלת כלה? קליק לסרטון.


לייק לפטריה בפייסבוק