מלחמת הכוכבים אנגרי בירדס סטייל

בחברת Rovio לא קופאים על השמרים ועושים כל שביכולתם בתקופה האחרונה על מנת להכניס רעננות למשחק אנגרי בירדס. סיפרנו לכם לפני חודש על גרסת המשחק החדשה בה החליטו לעשות היפוך תפקידים בין החזירים לציפורים. כעת המהלך הנוכחי והמבריק של Rovio לגרסת המשחק הבאה שתצא ב 8 לנובמבר, הציפורים הזועמות טסות לגלקסיה רחוקה בספיישל מלחמת הכוכבים אנגרי בירדז סטייל. בסרטון הקד”מ ששחררו לאוויר הרשת לפני יומיים מופיע הכיתוב “לפני זמן רב מאוד, בגלקסיה רחוקה מכאן…” ומיד אחריו מוצגת לנו ציפור ג’די זועמת אוחזת חרב אור דו ראשית מגניבה.

כל הציפורים והחזירים בגרסת משחק החדשה יהיו מעוצבים בהשראת הדמויות של מלחמת הכוכבים, מה שיוצר ציפורים מגניבות במיוחד בדמות דארת’ ויידר, צ’ובאקה, הנסיכה ליאה ועוד. צירפתי בתחתית הפוסט תמונות של הצעצועים החדשים מאירוע ההשקה בניו יורק. תהנו!

 

במשחק החדש, שאמור לצאת בתחילת חודש נובמבר, הציפורים חוזרות לתפקיד הראשי בתור דמויות הג’די מסדרת מלחמת הכוכבים בעוד שהחזירים יגלמו את כוחות הרוע של הסית’. על אף שאיני נמנה על מעריצי המשחק, אני מאוד מעריך את הרצון של החברה לרענן ולנסות להמציא את עצמה מחדש שוב ושוב.

פורסם במקור ב mashable 

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק