הומואים מאיימים: נתחתן עם החברות שלכם

מלבד הבחירות בארצות הברית שהעסיקו את האמריקאים עד השבוע שעבר בו נבחר ברק אובמה לכהונה שניה בבית הלבן, נושא נוסף וחם במיוחד מפר את שלוותם בחודשים האחרונים. המאבק לשיפור זכויות ההומואים והלסביות הגיע לשיא בסוף השבוע שעבר, כאשר במדינות רבות התקיימו סדרת משאלי עם בסוגיות שונות, ביניהם גם חוק המאפשר נישואים חד מיניים בין שני גברים או שני נשים.

במדינות מרילנד ומיין, התחוללה היסטוריה, כאשר האזרחים הצביעו לראשונה בעד שינוי החוק הקיים ומתן היתר לנישואים חד מיניים. מדובר בתוצאות דרמטיות, במיוחד לאור העובדה כי זו הפעם הראשונה מאז 1998 בה חוק מהסוג הזה עובר, לאחר שב-15 השנים האחרונות נדחה בכל 32 המדינות בהן עלה להצבעת האזרחים.

עוד בפטריה: הורים בלתי נראים

כמובן, שתי המדינות שהצטרפו לשש מדינות נוספותך שבהן מתאפשרים נישואים חד מיניים, עדין נמצאות במיעוט ביחס לשאר המדינות, והמאבק של קהילת ההומואים והלסביות ממשיך בעוצמה. באתר College Humor, העלו אמש מערכון מצחיק במיוחד התומך בנישואים חד מיניים ומסביר בדיוק ובצורה מבריקה וגאונית, מדוע גם שאר האמריקאים ושאר גברי העולם חייבים גם הם לתמוך בכך.

הסרטון מציג מספר גברים הומואים, המאיימים כי אם גברברי אמריקה לא יתמכו בחוק, הם (ההומואים) יתחתנו עם החברות שלהם. זה הרי ברור כי בכל הנוגע למערכות יחסים עם בנות, הומואים לא רואים אותנו הסטרייטים ממטר. הם מבינים באופנה, הם ילכו עם חברה שלנו למכון הכושר ואחר כך יצבעו ציפורניים. אתם מכינים לחברה שלכם חביתה לארוחת הבוקר? הם יכינו לה קיש. מאדר פאקינג קיש. הומואים יודעים לרקוד, רוצים תמיד ללכת למחזמר או תערוכה טובה, והנורא מכל, הם יודעים את כל סודות חדר המיטות שחברה שלכם אף פעם לא תספר לכם. בקיצור, אין לכם סיכוי נגדם.

מדובר ללא ספק במערכון מבריק, מצחיק ופוגע בול במטרה, ואם אתם לא תומכים בנישואים חד מיניים גם אחרי הצפייה בסרטון הזה, כנראה שמשהו באמת לא בסדר אתכם.

בישראל אגב, מדינה המתיימרת להיות מדינה מערבית מתקדמת, נישואים של בני אותו מין לא מוכרים על פי חוק היות ומוסדות הדת הם שאחראיים לנושא. למרות זאת, זוגות כאלה יכולים להתנחם בעובדה שיכולים לשנות מעמדם ל”ידועים בציבור” ולהנות לפחות מחלק מהזכויות והחובות החלים על זוגות נשואים.


 

 

לייק לפטריה בפייסבוק