פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הורים בלתי נראים (וידאו)

שימו לב, מומלץ לצפות בסרטון לפני קריאת הטקסט כדי למנוע ספויילר!

תארו לכם שהמשפחה שלכם לא הייתה מוכרת מבחינה חוקית רק בגלל שההורים שלכם הם מאותו המין. קשה להאמין, אבל על אף הפתיחות הגדולה לנושא לכאורה, זה המצב ברוב אירופה כיום. הורים מאותו המין שרוצים לגדל ילד יכולים לאמץ או למצוא אם פונדקאית, אולם צפויים קשיים רבים בעתידכמו למשל בעיות בהרשמה לבתי ספר או בבתי חולים כאשר יש צורך לקבל החלטות רפואיות הרות גורל. זוג ההורים החד מיניים למעשה בלתי נראים בעיניי המדינה, שאינה מכירה בהם כהורים כיוון והם בני אותו המין.

עוד בפטריה: סדרת תמונות מהממת של אמן הרחוב Oakoak

קמפיין אונליין מרגש וחשוב בשם “הורים בלתי נראים” של ארגון שוויון זכויות ללסביות והומואים LGBT, מנסה להתמודד עם הבעיה הזו. הסרטון נוצר במטרה לעורר מודעות לתופעה המדאיגה על פיה גם היום בשנת 2012, בהרבה מדינות באירופה זוגות מאותו מין אינם מוכרים מבחינה חוקית בתור זוג נשוי וכמו כן בתור הורים.

הסרטון מעודד את הצופים לתמוך בקמפיין החשוב לשוויון הזכויות על ידי שיתופו בפייסבוק ובטוויטר עם התיוג InvisibleParents# ועל ידי ביקור באתר הקמפיין לקבלת אינפורמציה נוספת על אי השוויון הקיים כיום אותו מנסים לתקן, וחתימה על עצומה שמטרתה להבטיח הכרה של זוגות מהקהילה הגאה אשר רוצים למסד את הזוגיות ולהקים משפחה משלהם, בכל מקום ברחבי הגלובוס. מארגני הקמפיין הציבו לעצמם מטרה של איסוף 50,000 חתימות על העצומה, נכון לרגע כתיבת שורות אלה הם הגיעו ל 3650 כך שהדרך עוד ארוכה. הסרטון עלה ליוטיוב לפני שבוע וצבר בזמן זה מעל 50,000 צפיות.


 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...