פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אדיר: האתר הכי חסר תועלת בהיסטוריה

יום ראשון, שעת צהריים מנומנמת, שאריות הסופש עוד נראות על פנינו. אנחנו יושבים במשרד, מפהקים בין פעולה לפעולה, ובעיקר מחפשים דרך יצירתית ומועילה להפיג את תחושת הבאסה המכוננת בנו לאור תחילתו של שבוע עבודה חדש.

בדיוק עבור הרגעים האלו, הוקם האתר The Useless Web, או בתרגום חופשי לעברית “אתר חסר תועלת”. מדובר באתר גאוני בעל דף אחד בלבד, בו מופיע הכיתוב “קח אותי לאתר נוסף חסר משמעות. בבקשה”. חברים, כאן מגיע הרגע לעצור , להסיר את הכובע ולומר בפה מלא: מדובר באחד האתרים הכי מגניבים בהיסטוריה של האינטרנט, אתר שבוודאות ישרוף לכם לפחות 10 דקות בין אם תרצו בכך ובין אם לא.

כל לחיצה על הכפתור Please, תוביל אתכם לאתר חדש וחסר משמעות. נמאס לכם מחדשות, לוחמה בדרום, פוליטיקה או סטטוסים על גשם? זה בדיוק הזמן להינות מעולמות הזויים שקשה לתאר במילים הכוללים בין היתר דמויות מצויירות שרות הימנונים מוכרים, משחקי מחשבה, אתר הערצה למנגו, תולעת משתוללת לרוקדת לפי תנועות העכבר ועוד שלל מטמונים אינטרנטיים שפשוט אסור לכם לפספס.

פטריה נוספת: תמונת האופנוען הפצוע זיעזעה את הגולשים

ריכזנו כאן כמה תוצאות מומלצות (קליק על התמונה למעבר לאתר) בהן אנו נתקלנו, אך המבחר הוא כאמור אדיר ורנדומלי ולכן המלצת הבית שלנו, היא ללחוץ כאן, ולתת לאתר חסר המשמעות לנווט אתכם על פי בחירתו. תבלו!

תודה ענקית להדס ימיני  על הטיפ. 

ענק: הימן (HEMAN) שר whats going on

מבריק: נראה אתכם מרוקנים את הגליל הזה

האתר שישגע אתכם: העיגולים המתפצלים

אתר הערצה למנגו

התולעת המרקדת

צפרדע מהפנטת

סובבו את הגלגל

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...