5 דברים קטנים שבטוח פספסתם בטיזר החדש של משחקי הכס

בשעה טובה קיבלנו סרטון טיזר לקראת העונה האחרונה של משחקי הכס. מוזמנים לגלול למטה לצפות בסרטון ולגלות כמה דברים שנמצאים בו מתחת לפני השטח.

לפני יומיים פרסמו בערוץ היוטיוב הרישמי של משחקי הכס סרטון טיזר לעונה השמינית והאחרונה של הסדרה, הטיזר עצמו אינו כולל את הדמויות של הסדרה אלא מציג את הכוחות השונים שעדיין נמצאים במשחק על מפת השולחן בדרגונסטון. ריכזנו לכם בפוסט נקודות מעניינות וחשובות שהופיעו בסרטון, אשר מרמזות על דברים משמעותיים מאוד שצפויים לקרות במהלך עונה 8 של משחקי הכס.

במידה ועדיין לא צפיתם בטיזר מוזמנים לראות אותו כאן:


 

הסרטון כאמור מחזיר אותנו לשולחן המוכר שראינו בדרגונסטון, אשר מעוצב בדיוק לפי המפה של ווסטרוז, עליו פרוסים הכוחות השונים של הבתים שנותרו בחיים פלוס הכוחות של המתים חיים. הצד השמאלי של השולחן מסמל את האזור הצפוני של ווסטרוז (מהחומה דרומה) והצד הימני הוא האזור במפה הוא מעלה המלך צפונה.

ערפל הקרח אשר מתפשט על המפה מסמל את כוחות המהלכים הלבנים שמכסים את חלקה הצפוני של ווסטרוז, מחסלים את כל מה שהם פוגשים בדרך וממשיכים דרומה עד נקודה מסוימת, בה תהיה התנגשות בין קרח לאש.

בשלב הזה של הסדרה נותרו מספר בודד של בתים גדולים אשר מקבלים התייחסות בטיזר הזה:

הזאב אשר מסמל את בית סטארק קופא לחלוטין, דבר שכנראה מסמל את הנפילה של ווינטרפל במלחמה מול כוחותיו של מלך הלילה.

הדרקון שקפא מסמל כמובן את וסריון, אחד הדרקונים של חאליסי, שכעת נשלט על ידי מלך הלילה.

האש שמתפשטת ממעלה המלך לכיוון המפגש עם ערפל הקרח מסמלת את בית טארגאריין וכוחותיה של דאינריז וג’ון (או אאיגון טארגאריין אם תרצו)

האריה שעולה בלהבות מסמל את החורבן המתקרב של בית לאניסטר והמוות של סרסיי (ואולי גם של ג’יימי). שימו לב שהלהבות מתחילות לשרוף קודם כל את האריה ולאחר מכן הן מתקדמות צפונה לכיוון ערפל הקרח, דבר שסביר להניח מסמל את שתי ההתמודדויות של דאינריז מול סרסיי לאניסטר שיושבת כעת במעלה המלך ובחרה לצאת נגד חאליסי והתמודדות נוספת מול מלך הלילה.

מקום הקרב האחרון

הנקודה בה רואים שהאש והקרח נפגשים מסמלת את המקום בו יפגשו הכוחות לקרב הגדול בין המתים לחיים, בין אש לקרח, שמעריצי הסדרה כל כך מחכים לו כבר 8 עונות. מי שמכיר היטב את מפת ווסטרוז יכול לזהות את מיקום המפגש בין האש לקרח, מדובר בנהר טריידנט (הקלשון) שמורכב מחיבור של שלוש נהרות, במקום הזה (מוקף בעיגול אדום במפה למטה) כנראה יהיה הקרב המשמעותי ביותר בין המתים לחיים נמצא צפונית למעלה המלך (מוקפת בעיגול כתום במפה למטה), צפונית גם לנהר Gods Eye ששם נמצא מקום שנקרא “היכל הפנים” אשר רבים חושבים שישחק תפקיד חשוב בעלילה של העונה האחרונה.

במידה ואכן מדובר במיקום הזה, משמעות הדבר היא שכוחות המתים של מלך הלילה הצליחו להתקדם ממש דרומה, הרגו והרסו את כל הבתים והכוחות שהיו בדרך (סטארק, אומבר, קארסטארק). חשוב לחדד שבכל מקום בו מלך הלילה עובר הוא כנראה גם מספח אליו כוחות נוספים לצבא המתים שלו, משמע עד שהם הגיעו לנקודת המפגש בטיזר סביר להניח שיהיו להם מאות אלפי ואפילו מיליונים של מתים לבנים.

שימו לב בטיזר לנקודה של המפגש בין האש לקרח, רואים בסרטון בנקודה שהם נפגשים שעולים מן  האדמה סלעים/קריסטלים שחורים מוזרים, דבר שאנחנו מנחשים שמסמל ‘זכוכית דרקון’ שכנראה ימצאו לה שימוש בהתמודדות מול מלך הלילה והצבא שלו.

רגע לפני סיום – אם אתם אהבתם את הכתבה שווה לכם להירשם לניוזלטר השבועי שלנו ולהיות מעודכנים בתכנים נוספים שעולים לאתר

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק