זה הפרט הקטן שבטוח פספסתם בשיער של דאינריז לאורך העונות של משחקי הכס

כל מעריץ של משחקי הכס יודע שהסדרה הזאת טומנת בחובה המון סודות ופרטים קטנים ונסתרים שלא תמיד מסבירים לנו מפאת קוצר זמן ושלל האירועים שמתרחשים במקביל בעלילה הסבוכה של הסדרה. לכן, חלק מההנאה הגדולה כחלק מחוויית הצפייה הכוללת היא לנסות להבין בדיעבד מה הייתה המשמעות של פרטים קטנים כאלה ואחרים.

פרט מעניין כזה שלא שמנו לב אליו עד היום קשור לאחת הסצנות הראשונות בה פגשנו את חאליסי, הלא היא דאניריז טארגאריין (אמיליה קלארק) בעונה הראשונה של משחקי הכס, כשהיא פגשה לראשונה את חאל דרוגו, שהגיע לראות את הכלה שלו.

וייסריס, אח של דאינריז, סיפר לה על כך שהדות’ראקים נוהגים להאריך את השיער שלהם ולקלוע אותו בצמות שמסמלות את כל הניצחונות שלהם. לחאל דרוגו למשל היה שיער ארוך בצורה מוגזמת, מחולק לצמות נפרדות אשר העידו על כל הניצחונות שלו ועל העובדה שהוא מעולם לא הפסיד בקרב (על פי הנוהג הדות’ראקים גוזרים את הצמות שלהם לאחר שהם מובסים בקרב).

ובכן, כעת מסתבר לנו שגם חאליסי אימצה לליבה את המנהג הדות’רא’קי הזה ואפשר לראות את זה בבירור כשמסתכלים על השינוי בתסרוקת שלה לאורך העונות של משחקי הכס. בתמונה הבאה תוכלו לראות את חלקו האחורי של שערה של האמא של הדרקונים בעונות 3, 4 ו- 7 של משחקי הכס. שימו לב שעם כל עונה, לאחר שהיא צברה ניצחונות משמעותיים, היא האריכה שיער והוסיפה צמות לתסרוקת שלה.

בהחלט קטע מגניב, ולא נותר לנו אלא לחכות ולראות מה ישתנה בתסרוקת של חאליסי במהלך העונה השמינית והאחרונה של משחקי הכס. לצערנו, נאלץ להמתין עד 2019.

לייק לפטריה בפייסבוק