למה אמיליה קלארק וקית’ הרינגטון חייבים להיות ביחד? צפו בתמונות ותגלו

אחרי שבעה שבועות בלבד, העונה השביעית של משחקי הכס עומדת להגיע לסיומה בעוד מספר ימים, כשמאות מליוני צופים ברחבי העולם כבר כוססים ציפורניים לפני הפרק האחרון שיוציא את כולנו לחופשה ארוכה עד לעונה השמינית והאחרונה. עד כה סיפקה לנו העונה אינסוף התרחשויות והתפתחויות בעלילה, כשאחת המדוברות ביניהן היא ההתקרבות שהולכת ונבנית בין ג’ון סנואו, המלך החדש של הצפון, לבין דאינריז טארגאריין, האמא של הדרקונים.

ובכן, אם גם אתם נמנים על מעריצי הסדרה שמצפים לרגע הרומנטי הראשון בין שתי הדמויות הללו, ודאי תשמחו להציץ בסדרת התמונות המופלאה הבאה שצולמה עבור מגזין Roilling stone אי שם בשנת 2012. רגע לפני עלית העונה השניה של משחקי הכס, כינס המגזין הפופולארי ארבעה מכוכבי הסדרה: קיט הרינגטון (ג’ון סנואו), אמיליה קלארק (דאינריז), לינה הידי (סרסיי) ואלפי אלן (ת’יאון גרייג’וי) לסשן צילומים מיוחד.

מי שגנבו את ההצגה היו אמיליה קלארק וכמובן קיט הרניגטון שהפגינו כבר אז, הרבה לפני שהעלילה אפילו פזלה לכיוון כזה, אהבה צעירה ומלאת תשוקה ביניהם, כשגולת הכותרת היא תמונת הנשיקה הספונטנית שלהם שהצליחה להצית את דמיונם של המעריצים לאחר שצפה שוב ברשת בימים האחרונים בעקבות ההתרחשויות בעונה השביעית של משחקי הכס.

“ברגע הזה היה פשוט מדהים” מספרת פגי סירוטה, מי שצילמה את התמונות של כוכבי משחקי הכס. “היינו צוות צילום קטן והכימיה בין 4 השחקנים היתה מחשמלת ביקשתי מקיט ואמיליה להתנשק. כנראה שהאהבה היתה באוויר ולי היה את המזל להיות שם. הנה כל התמונות לפניכם:

לייק לפטריה בפייסבוק