אמיליה קלארק שיתפה סרטון קצר עם הודעה חשובה שתשמח כל מעריץ של משחקי הכס

אם אתם מרגישים שחסר לכם קצת משחקי הכס בחיים ואתם צמאים לעוד פרטים על העונה החדשה, אנחנו שמחים לעדכן בחדשות מגניבות שהתפרסמו אתמול באינסטגרם של אמיליה קלארק.

קלארק שמגלמת בסדרה את דאינריז טארגאריין, אם הדרקונים, שיתפה בחשבון האינסטגרם שלה עדכון מרגש בו היא חוגגת עם העוקבים והמעריצים שלה את העובדה שנותר לה יום צילומים אחד לסיים את החלק שלה בעונה השביעית של משחקי הכס. את החגיגות היא עשתה בדרך משעשעת של ליפ-סינק לשיר “i believe i can fly”… כי כשיש לך שלושה דרקונים זה משהו שהוא אפשרי לגמרי.

המשמעות היא שצילומי העונה השביעית קרובים לסיום ושאנחנו קצת יותר קרובים לקבל פרקים חדשים של הסדרה. העונה השביעית של הסדרה כרגע בשלבים מתקדמים של הצילומים באיסלנד והיא צפויה לחזור למסך בקיץ, בעיכוב קל לאחר שהורגלנו במהלך השנים לכך פרק הפתיחה של העונות היה באפריל. הסיבה לעיכוב היא שצוות ההפקה המתין לתנאי מזג אוויר חורפיים שיתאימו לאקלים של ווסטרוז לאחר שהחורף הגיע.

כאמור לפני שבועיים בעקבות ראיון שנתן מנהל התכניות של HBO, קייסי בלוייס, שמחנו לגלות שני דברים מרגשים: מעבר לזה שלא סגרו סופית את כמות הפרקים של העונה האחרונה ואולי נקבל יותר ממה שהצהירו בתחילה, כבר חושבים על פריקוול או ספין אוף של משחקי הכס שבטח יכנס לתכנון ככל שנתקרב למועד סיום הסדרה.

ככל הנראה כרגע הרעיון לפריקוול ולא ספין אוף נשמע יותר הגיוני מבחינה תקציבית עבור HBO, וזאת מפני שבכל עונה התקציב של משחקי הכס שובר שיאים חדשים ובמקרה של פריקוול תהיה לרשת אופציה להתחיל פרוייקט עם שחקנים חדשים שלוקחים הרבה פחות כסף מהכוכבים הנוכחיים של משחקי הכס, כמו לדוגמה אמיליה קלארק, שהמניה שלה עלתה משמעותית בשנים האחרונות כשהפכה לשחקנית מוכרת עם תגית מחיר הרבה יותר גבוהה מזו שהיתה לה כשרק התחילו את הסדרה.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק