פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ברשת HBO חשפו 2 עדכונים חדשים שכל מעריץ של משחקי הכס ישמח לדעת


משחקי הכס
עונה 7 נמצאת בצילומים ותגיע למסך רק בעוד כמה חודשים, בינתיים המעריצים קיבלו חדשות משמחות הקשורות למספר הפרקים שנותרו לסדרה ועל הרעיון לסדרת המשך של משחקי הכס.

אזהרת ספויילרים: אם לא השלמתם עדיין את את העונה השישית של הסדרה משחקי הכס מקומכם אינו כאן.

במהלך השנה שעברה, הודיעו דיוויד בניהוף ודן וויס, היוצרים של משחקי הכס, כי נותרו להם עוד 13 פרקים לסיום הסדרה אותם הם מתכננים לחלק בין שתי עונות: העונה השביעית שמצולמת בימים אלו ואמורה לכלול 7 פרקים, והעונה השמינית והאחרונה שתכלול למעשה 6 פרקים בלבד, כמות קטנה בהרבה מזו אליה הורגלנו בעונות בקודמות שכללו 10 פרקים בכל עונה.

אלא שלשמחתנו הרבה, מנהל התכניות של HBO, קייסי בלוייס, התראיין שלשום לאתר Entertainment Weekly וחשף שני פרטי מידע חדשים שמעריצי הסדרה מאוד ישמחו לדעת.

תחילה, התייחס בלוייס לנושא כמות הפרקים שמטריד את המעריצים והבהיר שפרקים נוספים, מעבר ל-13 שתוכננו מראש, בהחלט יכולים להגיע: “הם מנסים עדיין להבין את הצורה של העונות ומה שהם רוצים לעשות עם הסיום של הסדרה. אני אקח כמה שהם ירצו לעשות. אם הם יתנו לי 8 פרקים, אני ארצה 10.”

בהמשך הדברים שלו סיפר אמירה מסקרנת נוספת כשרמז לכך שיש שיחות ומחשבות קונקרטיות בנוגע לסדרת המשך או פריקוול למשחקי הכס: “אנחנו לא רוצים למהר עם זה. אני לא מעוניין לעשות את זה רק כדי לעשות את זה. זה צריך להרגיש מאוד מיוחד.” בלוייס חשף שסדרת פריקוול זה דבר יותר סביר מאשר ספין-אוף שמציג דמויות משנה מוכרות, כך שאין לכם סיבה לצפות לסדרת המשך שתכלול למשל את עלילותיו של פודריק בווסטרוז.

הרעיון לסדרת פריקוול ולא סדרת המשך נשמע מאוד הגיוני מבחינה תקציבית עבור רשת HBO, בכל עונה התקציב של משחקי הכס שובר שיאים חדשים ובמקרה של פריקוול תהיה לרשת האפשרותלהתחיל פרוייקט חדש עם שחקנים חדשים שיקבלו הרבה פחות כסף מהכוכבים הנוכחיים של משחקי הכס, שהפכו עם השנים לשחקנים מוכרים עם תג מחיר הרבה יותר גבוה. בכל אופן, הכרזה על סדרת המשך/פריקוול תהיה רק בסוף העונה השמינית של משחקי הכסלכן יהיה לכולנו עוד המון זמן להמתין ולהעלות השערות בנושא.

העונה השביעית של משחקי הכס נמצאת בצילומים באיסלנד בימים אלו והיא צפויה לחזור למסך הטלוויזיה שלנו בקיץ, בעיכוב קל לאחר שהורגלנו במהלך השנים לכך שהעונות נפתחות בחודש אפריל. הסיבה לעיכוב הזה היא שצוות ההפקה המתין לתנאי מזג אוויר חורפיים שיתאימו לאקלים של ווסטרוז אחרי שהחורף סוף סוף הגיע.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.
quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...