פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אל תחמיצו: פליטת הפה הנוראית של גלית גוטמן בתכנית הבוקר

גלית גוטמן לא עוצרת. אחרי שחשפה בשידור חיי ובטעות את שמו של אייל גולן למרות צו איסור הפרסום במהלך דיון בתכנית הבוקר בהנחייתה, הצליחה גוטמן להתעלות אתמול בבוקר לשיאים חדשים של חוסר רגישות, באחת הסצינות הטלויזיויות היותר הזויות בהן נתקלנו בשידור חי.

במהלך תכנית הבוקר אתמול, אותה היא מגישה ביחד עם יואב לימור, ניהלו השניים דו שיח קצר  עם מגישת מבזק החדשות טלי מץ, במהלך המעבר מהמבזק בחזרה לאולפן התכנית. לימור שאל את גוטמן אם היא רוצה להגיד משהו על התלבושת של מץ, כנראה חלק משיחות החולין שמנהלים ביניהם השלושה במהלך תכניות הבוקר.


אלא שאז, קרה הבלתי צפוי, וגלית גוטמן הצליחה להפר כל חוק אתיקה לא כתוב בין מגישים. גוטמן שאלה את לימור אם היא יכולה להגיד את מה שאמר לה קודם בנוגע ללבוש של מץ. לימור עוד ניסה לחמוק מהנושא כשענה: "אמרתי שהיא לבושה סבבה", אך גוטמן החליטה בכל זאת לחזור על דבריו שהיו כאמור לא לציטוט: "אמרת שהיא נראית כאילו היא יצאה עכשיו ממועדון סאדו מאזו".

המבט ההמום על פניה של מגישת החדשות מץ הוא פרייסלס וכנ"ל גם תגובתו של לימור שלא ידע היכן לקבור את עצמו מרוב מבוכה ואם יכול היה לוחץ על כפתור השמדה עצמית. לגוטמן עצמה לקחו כמה שניות ארוכות להבין את גודל הטעות שלה, אבל בשידור חי כמובן שאי אפשר להחזיר את הגלגל אחורה וכמו שסיכמה זאת נהדר מגישת החדשות: "יש דברים שאולי באמת צריכים להישאר רק בין שני המגישים".

רגע לפני סיום – אם אהבתם את הכתבה אולי תרצו גם לקרוא על פרשת השער של מיכל אנסקי בשבועון לאישה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...