פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מיכל אנסקי חושפת את תמונת השער המקורית של שבועון "לאישה" ללא פוטושופ

לפני שלושה ימים (שני) יצא לאור הגליון החדש של שבועון לאישה והצליח לעורר סערה ברשת בזכות הצילום של מיכל אנסקי שהתנוסס על השער שלו. כזכור, הגולשים שנחשפו לתמונת השער טענו כי התמונה עברה ריטוש פוטושופ מוגזם ונראית משופצת מידי ובעיקר תהו מדוע אישה יפה וחטובה כמו מיכל אנסקי זקוקה לשיפוץ פוטושופ למרות הנתונים הטבעיים המרשימים שלה.

אתמול בערב, החליטה מיכל אנסקי לשים סוף לדיונים סביב אצבעות הרגליים הנעלמות שלה ושאר אברי הגוף המלוטשים, כשפרסמה בפרופיל הפייסבוק שלה, זו לצד זו, את התמונה המקורית מתוך המצלמה של הצלם רון קדמי ואת התמונה הסופית, אחרי עיבוד הפוטושופ, זו שפורסמה בסופו של התהליך על השער של השבועון. וכך היא כותבת:

"אני לא נוטה להתעסק עם התעסקות. בטח שמדובר בהתעסקות באצבעות הרגליים שלי ובקוביות שלי בבטן. אבל החלטתי הפעם להתייחס למהומה סביב עבודת הריטוש לכאורה של השער שלי בלאישה.

אז ככה, לא כרתו לי את אצבעות הרגליים. בהתחלה גם לי זה נראה תמוה, אבל אז גיליתי שאני אוחזת ביכולת הפנומנלית של לקפל שלוש אצבעות פנימה בפויינט. תשכחו מאתגר הפופיק ואתגר וקרח – בואו נראה אתכם באתגר אצבעות הרגליים. עשיתי וידאו למפקפקים. כבר מעלה גם אותו.

עבודת הריטוש היחידה, כפי שאתם יכולים לראות, נעשתה על השיער והשמלה. קרן סעד שאחראית עליה, ידועה בידיים עדינות ומקפידה מתוך אידאולוגיה לא לשנות מידות גוף, פנים לרבות אצבעות רגליים.

אז הנה התמונות ישר מהמצלמה של רון קדמי.
שלכם מיכל."

מימין: התמונה המקורית | משמאל: התמונה המעובדת

מיכל אנסקי חושפת את האמת 1

אז האם הביקורת של הגולשים סביב התמונה הייתה מוגזמת? במבט ראשון, נראה כי ההבדלים בין התמונות הם אכן מינוריים, בעיקר בחלק העליון של השמלה ובגווני העור של אנסקי וזו גם הייתה דעתם של רבים ממאות הגולשים שהגיבו לפרסום התמונה המפוצלת. אולם, יש גם לא מעט גולשים שלא ממש השתכנעו וציינו את ההבדלים שעין לא מקצועית פחות מסוגלת לקלוט.

מיכל אנסקי חושפת את האמת 4

בשורה התחתונה, לאחר שהדיון מוצה ונטחן מכל כיוון, אפשר להגיע לכמה מסקנות עיקריות. הראשונה היא העובדה שעם או בלי פוטושופ, מיכל אנסקי נראית פשוט נהדר. השנייה היא שזוהי טבעה של הרשת – להדליק שריפות ולכבות אותן כשמתחיל להיות משעמם. השלישית והחשובה מכולם – חלאס עם הפוטושופ. מה היה קורה עם התמונה הימנית הייתה מתפרסמת על השער? למי היה מפריע הקמט בשמלה? או הברך הטבעית של אנסקי? או גוון העור המקורי שלה? תנו לנו מציאות ואנחנו נבלע אותה בשמחה.

אה, ואם אתם עדין תוהים לאן נעלמו אצבעות הרגליים של מיכל, הנה סרטון שהיא פרסמה בעמוד שלה בו היא משחזרת את היעלמות האצבעות שלה:

הנה גם הוידאו

Posted by ‎מיכל אנסקי Michal Ansky‎ on Wednesday, July 1, 2015

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...